Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub lányok? A Domináns pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub lányok? A Domináns pasi milyen a számotokra? Öltözék számít, s ha igen milyen legyen?

Figyelt kérdés
Kívancsi vagyok mi vonz mi taszít titeket.....

2019. dec. 28. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudok dominánsként tekinteni egy férfire, ha felnézhetek rá valamiért, és ha tudja, mit jelent dominánsnak lenni. Legyen elegáns, ingben. Minden más taszít, ami nem ez, és azt gondolom, hogy csak a hatalom vágyukat akarják kiélni egy nőn.
2019. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Na engem pont az ilyen inges ki vagyok mi vagyok pasik idegesítenek. Nekem nem számit milyen ha belül nulla . Legyen jó megjelenésű , karakán és határozott fellépésű . Belül meg , őszinte és szintúgy határozott . Oda és vissza legyek tőle. Nyílt de ne vigye túlzásba . Blah blah ... az ágyban meg vadállat
2019. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2 jol leirta. Nekem sem szamit az oltozek. Egy dom pasi dom lesz ingben, festekes munkaruhaban es puceran is, ha olyan a megjelenese viselkedese stb persze szexi az ing a ferfiakon (szamomra) de ettol meg nemlesz dom senki a szememben.

A karakternel meg fontos hogy ne legyen egy erzeketlen huvos tavolsagtarto valaki. Nem ettol lesz dom egy pasi. Sokkal vonzobb ha megmutatja az oszinteseget, figyelmesseget ami benne van, de emellet az agyban ugy helyrerak hogy egy eletre nem felejtem el:D

2019. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!