Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek van már tapasztalata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van már tapasztalata a rosszlányokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mármint volt mar valakinek kapcsolata onnan a lányokkal? Milyen volt?
2019. dec. 28. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmilyen misztikum. Felhívod aki neked tetszik, lebeszélsz mindent majd sor kerül a szexre. Ennyi.
2019. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de épp csajra vágytam szóval kiválasztottam egy lányt akinek szerepelt az adatlapján a leszbi lehetőség. Vad volt ;)
2019. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aha.

Tényleg rosszlányok

2019. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt, pozitív is és negatív is. A negatív alatt semmi ilyesmire nem kell gondolni, hogy lehúztak pénzzel, értéktárggyal, vagy megvertek, csak ilyesmi, hogy elmentem a megbeszélt időben a megbeszélt helyre, hívom a csajt, aztán semmi, kicseng, de nem veszi fel. Olyan is volt, hogy valamiért nem akart működni a szerszám. Egyébként normál esetben így zajlik: Felhívod a nőt, érdeklődsz, elmondja a lehetőségeket, tarifát, időpontot, címet, odaérsz, beenged, ott még lehet, hogy átbeszélitek még egyszer a dolgokat, pénzt elkéri (van aki utána kéri, de inkább az jellemző, hogy előre kérik), kapsz egy törölközőt, lwzuhanyzol, utána következik, ami miatt mentél.
2019. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rosszlányokon mennyi egy óra szex? Mi az átlag? Nő vagyok, nem nekem kell, csak kiváncsi vagyok.
2019. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15-20 ezer körül van egy óra, de inkább már 20 ezer,legalábbis kb. egy fél éve ennyi volt.
2019. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Olyat is lehet talalni, amelyik lanynak csak a szex kell es "ingyen" Dolgozik?
2020. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!