Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan pótolhatatlanul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan pótolhatatlanul fontos minden férfinak a szopás egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sok nőtől hallottam, hogy a nyalás az egyetlen, amivel csúcsra lehet őt juttatni, de pasik esetében ez a probléma aligha állhat fenn.
2019. dec. 20. 00:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy az az egyetlen, de pasi szemszögből meg előjátéknak számít, ami meg jó esetben kölcsönös.
2019. dec. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
47%
Nem az.
2019. dec. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%

"pótolhatatlanul fontos minden férfinak a szopás egy kapcsolatban"

Kérdésbe rejtett durva általánosítás. Vagy te már minden férfival voltál? Na látod.


"Sok nőtől hallottam, hogy a nyalás az egyetlen, amivel csúcsra lehet őt juttatni"

Vagyis csiklóizgatással. Ami azért van mert mindig is úgy maszturbált.


"de pasik esetében ez a probléma aligha állhat fenn."

Ja oké, neked nem megy valami akkor nehogy már a másik megkapja amit szeretne...


Egy kapcsolat nem arról szól hogy ezt adom akkor a másiknak azt fel kell adnia. Ha mégis akkor az nem kapcsolat hanem egy tranzakció. Hova lett a "mindent megteszünk azért hogy a másiknak minél jobb legyen mert szeretjük egymást" hozzáállás? Ha pedig undorodsz a szopástól és azért nem adsz akkor ne azzal akard kimagyarázni hogy minden férfi így, sok nő meg úgy. Az ágyban egyetlen nőről és egyetlen férfiról van szó (jó esetben), nekik kell megbeszélniük egymással ha valami nem oké.

Jézusom, jó hogy nem akarsz árcédulát rakni az oboázásra...

2019. dec. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hogy jövök ide én?
2019. dec. 20. 02:01
 5/29 anonim ***** válasza:
33%

Miért olyan fontos a nőknek a nyalás, ha kézzel is lehet őket izgatni? (maszturbálás közben is avval szokták)


Olyan sokfélék vagyunk, biztos megtalálod azt a pasit, akinek ez nem lesz fontos, sőt, olyan is lehet, aki kifejezetten nem kedveli a szo-pást.


(Halkan jegyzem meg. Ha a nyalás téma izgatja a fantáziádat, a szopástól pedig undorodsz, annak biztos megvannak az okai. Nem gondolkoztál még azon, nem vagy inkább leszbikus, mint hetero?)

2019. dec. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem leszbikus, nem hetero, csak egy troll. Ne etessétek.
2019. dec. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Azért lennék troll, mert érdekel egy létező jelenség lélektani háttere? Fura egy hozzáállás. Nem engem kell két sor alapján analizálni, a számba adni általam soha le nem írt szavakat, elkönyveli ténynek magatokban mindazt, amire következtetnetek sikerült velem kapcsolatban, és kioktatni, mintha a puszta feltételezéseitek igazolást nyertek volna, hanem megválaszolni magát a kérdést, avagy odébbállni.
2019. dec. 20. 02:14
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Mert az erőteljesebb érzés mint a szex. Nyelveddel és száddal sokkal jobban lehet izgatni a makkot és nagyobb orgazmust is ad. Ilyen egyszerű. A szex utód nemzésre lett kitalálva egy kis örömszerzéssel, de a száj és a nyelvvel sokkal, sokkal jobb örömöt lehet adni egy pasinak.
2019. dec. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
76%

5-ös vagyok

48 éves koromra igen sok mindent megéltem már. Pontos számot nem tudok mondani, de nagyjából 40 partnerem volt, 18 és 55 év közöttiek. Egy - kettő esetet leszámítva mind tartósnak indult. Volt kivel néhány hétig, de nagyon sokkal hónapokig tartott, évek óta második házasságomban élek boldogan.

Egyetlen egy nővel találkoztam, aki nem kedvelte az orális szexet. Mivel ő gyerekkori barát volt, akivel válásaink után jöttünk össze, így hónapokig tartott a viszonyunk. Az ellenszenve az orál iránt idővel megváltozott, de legalábbis érdeklődőbb lett irányában. Jómagam cseppet sem erőltettem, tudomásul vettem, neki ez nem jön be. Elfogadtam, még ha nekem nem is tetszett annyira, hiszen én kedvelem a kölcsönös orált. Attól, hogy kiiktatunk egy-egy technológiát a szexből, még lehetnek nagyon kellemesek az együttlétek. De azt szokták mondani, akkor igazán jó egy párkapcsolat, ha megértik egymást ágynál asztalnál egyaránt. Ha vágyainkból, igényeinkből lejjebb adunk akkor az frusztrál minket, ami rányomja bélyegét a viszonyra. Az pedig nem egészséges!


Nem állítanám, hogy pótolhatatlanul fontos a szo-pás a férfiak számára, de igen kellemes érzés. Főleg, ha jól csinálja a partner! Az orálszex nem csupán a szájba vételt jelenti. Aki igazán élvezettel és tudatosan végzi, az közben nyalogatja a nemi szervet és környékét, finoman harapdálja, csókolgatja, szívja, meleg és hideg levegővel stimulálja. Egyes részeket aprólékosan izgatja. Pl. a makkot, a makk szélét, alsó felét a fitymafék felől, vagy éppen a fitymát (ha van). Továbbá a heréket sem hagyja ki a kényeztetésből, de akár még az feneket, ánuszt sem.

Ügyes partner esetében teljesen más érzés élhető át, ami nem olyan mint a közösülés, és végképp nem olyan, mint a kézjáték. Tehát, aki élvezi a szexualitásnak ezt a részét, miért mondana le minderről?


Hogy jössz te ide, kedves kérdező? Hát úgy, valamilyen oknál fogva feltetted ezt a kérdést. A kérdés pedig legalább annyira beszédes, mintha állítanál valamit! Ahogy már írtam, oka van annak, hogy számodra nehéz a felvetett téma. Egyértelmű, nem kedveled a szo-pást, és nem vagy tisztában avval, miért élezik a férfiak. Utóbbira pontos választ nem kaphatsz, hiszen csak akkor értenéd meg, ha valódi péniszt növesztenél. A minden férfinak kifejezés pedig egyértelművé teszi, eddig minden partnerednek igénye volt, vagy lett volna az orális élvezetre. Az pedig, hogy sok nőtől halottam, egy újabb kérdést vet fel az emberben. Hol és kikkel beszélgetsz te ennyire nyíltan az intimitásról? Interneten? Honnan tudod, valóban nőkkel csevegsz és nem női avatárokkal? Amennyiben személyesen társalogsz nőkkel ilyen témában, azt nem nevezhetném általános szokásnak heterók között.

Még egy megjegyzés. Lehetnek olyan férfiak, akiknek főként a szo-pás jelent valódi kielégülést. Hiszen oly sokfélék vagyunk, egyes pasik számra a kezek játéka vagy a közösülés nem jelent akkora élvezetet, mint az orális kielégülés. (ahogy említettem, jó partner esetén nagy a különbség. De ott van még az a helyzet is, amikor a nőnek túl tág a hüvelye és nem nyújt megfelelő fokozatú stimulációt a pénisznek)


Ez a válasz már megfelelő számodra?

Visszakérdezhetek? Miért nem kedveled a szo-pást? Mi zavar ? Vannak talán rossz, kellemetlen, erőszakos tapasztalataid, amelyek elvették az érdeklődésed? Hány éves vagy, mennyi partnered volt eddig? Kielégülést (orgazmust) kapsz a szexuális együttlétektől?

2019. dec. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező. Szereted, ha szárazon beakasztanak vagy ha annyi az előjáték, hogy egy jó vastag turhát beleköpnek a pinádba, oszt' jó napot?
2019. dec. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!