Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mit éreztek a punciban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit éreztek a punciban?

Figyelt kérdés
Egyszerű kíváncsiság, szóval milyen érzés mikor beteszitek, mit éreztek, miért van érte annyira nagyon minden férfi oda?

2019. dec. 29. 03:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Írj és elmesélem 😉
2019. dec. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen azért írtam ki nyilvánosan mert itt vagyok kíváncsi a véleményekre, és mielőtt jönne az, hogy kérdezzem a pasim, akik eddig voltak mind elintézték annyival hogy, csodálatos, remek, és hasonló semmitmondó dolgokkal, szóval tényleg inkább arra vagyok kíváncsi mit éreznek a pasik olyankor.
2019. dec. 29. 03:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A punci igen alkalmas hely az izgatásra. Puhán bélelt, meleg, nedves, és éppen a megfelelő erővel szorít. Ráadásul, amikor beteszem a farkamat, hallom, látom, érzem, hogy annak is élvezetes, akivel vagyok.

Mégsem csak ez az, amiért odavagyok. Azzal, hogy beledugtam a farkamat, egy teljes odaadáshoz jutottam el, az a nő olyankor teljesen az enyém, és én is az övé vagyok. Ennél közelebb nem juthatok hozzá, sem testileg, sem lelkileg.

Valójában talán a szexualitás köt minket, embereket legjobban az állatvilághoz, az ösztönökhöz, ezért nagyon nehéz szavakkal leírni az érzéseinket.

2019. dec. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 jól leirtad 👍 amúgy kicsit nehezen leírható érzés milyen is valójában, egyszerűen kifejezve frenetikus
2019. dec. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%
Nem egy nagy dolog. Meleg, puha, es kellemetlenul erosen szorit. Kb mintha az ujjadat bevenned a szadba es raharapnal.
2019. dec. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5: Te összekeverted a puncit egy pasi szájával. :D
2019. dec. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Széket tuti nem érzek benne,mert mindig csak álló vendéget fogad!
2019. dec. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Amikor betettem az utolsó csajnak akivel voltam ezt éreztem: egy nedves,forró,puhán bélelt,kellemesen szorító,álom szerű élmény éltem át.
2019. dec. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy milyen jó meleg és szoros, de a lényeg, hogy ilyenkor a testetek egyesül, tied a nő, és maga a tudat, hogy neki is nagyon nagy örömöt okozol ezzel, ez már önmagában nagyon izgató. Tehát maga az összhatás a lényeg.
2019. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Téged se lehet irigyelni a szex kultúrád és az eszed miatt.
2019. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!