Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Hogy tudtok valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogy tudtok valakivel úgy szexelni, hogy utána nem éreztek többet, nem alakul ki érzelmi kötődés? Mi a titok?

Figyelt kérdés

Hogy kerülhető el, hogy utána kialakuljon valami (rendszeres szexnél)? Azon kívül, hogy nem szexelünk :D


Nem párkapcsolaton belüli szexről van szó.


2019. dec. 15. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Olyat kell szexbarinak választani, akivel nem tudsz elképzelni kapcsolatot - vagy mert házas (és csalja a nőjét - azaz valszeg téged is csalna), vagy mert nem tudsz rá felnézni, mint férfira, vagy van vmi idegesítő szokása vagy hobbija, ami miatt nem jönne be.
2019. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A nők mindig szerelmesek lesznek.
2019. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy van a nők között is aki nem feltétlenül akar kapcsolatot. Ettől még erős szimpátia, vágy meg kell hogy legyen. Ne te döntsd el mit érezzen a másik fél. Ha sűrűn összejártok akkor meg valamelyik félben így is úgy is kialakulnak az érzések valamilyen szinten.
2019. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Nálam eddig ez nem sikerült sajnos.

Max talán úgy lehet elkerűlni, h nem szexelek sokat a pasival.

2019. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz,hogy a nők mindig szerelmesek lesznek...

Én is voltam szexkapcsolatban, és egyáltalán nem éreztem szerelmet senki iránt, hiába próbáltam erre erőltetni magam.

Aztán ők este pofára, és nem is hitték el,hogy nem ők tartanak engem,hanem én tartottam őket.

2020. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!