Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy 16 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 16 éves korom óta nyomulnak rám folyamatosan, mert állítólag olyan jó csaj, vagyok, de elegem van ebből?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz, pedig meg is híztam az utolsó években, most 20 vagyok.


Annyira rossz, hogy el kell zavarnom mindenkit..


A legrosszabb, akivel egy településen laktok... Akkor én vagyok a ribi.. Pedig a 90 % csak megfektetni akarna...


Mag miatt akarok jól kinézni, arról nem beszélve, hogy még széf ruháim sincsenek...



2018. júl. 28. 12:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
170 cm, 52 kg, plusz kb. olyan arcom van, mint Selena Gomeznek, ami valjuk be nem annyira szép.
2018. júl. 28. 12:55
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Mutathatnál egy képet magadról!
2018. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Mivan?? Attól miért lennél ribi hogy mindenkit elhajtasz. Szerintem a ribi ennek az ellentéte.

Egyébként jól teszed hogy elhajtod őket ha csak szexre kellenél nekik.

2018. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
6%
#2 szánalmas vagy
2018. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Ismerek egy romániai magyar lányt, ő is hasonló. Olyan 170 és 170 cm között van, a súlya is kb annyi mint neked, arca pedig nagyon szép, és nagy fekete szemei vannak. Szóval gondolom te is ilyen magas, vékony, sötét tónusú csaj vagy a leírásod alapján.
2018. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem ide tartozik, de igen, meg hosszú barna hajam van...


Volt aki hetente írogatott, én meg közöltem, hogy nem, nem bírtam letiltottam. Erre megkora ribizli vagyok...

2018. júl. 28. 13:19
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Hallod küldd mar at a neved, számod, Facebook profilod, taníthatnánk is ha gondolod.

Kiváncsiva tettél 😏

2018. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Egx egazi pasikel neked aki nem a levegőbe beszél és persze kedves szavakal próbàl közelednin pláne ha még be os jön

Akkor bisztos nem utasítanàd vissza

2018. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Autokorrekt

*találkozhatnánk

2018. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Hallod küldd mar at a neved, számod, Facebook profilod, taníthatnánk is ha gondolod.


Kiváncsiva tettél 😏"


Gyakoroljam hogyan kell lepattintani valakit????

2018. júl. 28. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!