Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális vágy csökkentése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális vágy csökkentése hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Maszturbáció-függő lettem, már napi 5-10 a minimum, de ez sem elégít ki, folyton ezen jár az agyam.


Emiatt már partnerrel sem jó a szex, mert már csak az önkielégítéstől lesz orgszmusom, mástól nem.


Hogy lehetne ezen változtatni?


(23 éves vagyok)


2019. dec. 29. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Túl sok energiád van.Fáraszd le fizikálisan.

Ha 1 épitkezésen betont kevernél,hordanád a teli betonos vödröket,nem ezen járna az eszed .

2019. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Le kell állni vele. Foglald le magad mással és legyél erős, hogy megtagadd magadtól a túlzásba vitt önkielégítést.
2019. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gyárban dolgozom, sokszor hulla vagyok a fáradtságtól, mégsem múlik el ez.
2019. dec. 29. 13:11
 4/11 Hellmano ***** válasza:
54%

Napi 5-10 az lehetetlen, hisz az egész napod elmenne vele, ha belegondolsz... Nekem 6 volt a legtöbb egy nap, de az tényleg reggeltől estig való elfoglaltság volt és mégegyszer ennyit nem csináltam :D Szex volt 4, de általában 3 és az bőven elég, mert az is egy fél nap...


Szóval sok időd van és ennyit lehetetlen maszturbálni, mert nem lehet egyszerűen. Verd ki napi 2-szer az bőven elég és nem is beteges. Ha nem elég max. 3-szor, de amit te csinálsz az már a függőség teteje és soha nem fogod nővel élvezni sőt egy idő után, majd magadat se kívánod.

2019. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Akkor a gyárban is verned kéne, azt meg nem tűrnék, hogy sosem vagy a helyedben.
2019. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Depo Provera injekcio, havonta egyszer, intramuszkularisan :)
2019. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Építőiparban várnak segédmunkásként szeretettel sittes zsákokat pakolni napi 12 órában, utána már ahhoz sem lesz erőd, hogy maszturbáljál.
2019. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem kell ahhoz sok idő. 2 perc.
2019. dec. 29. 18:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Bróm.
2019. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Brómos tea volt menő igen :-)
2020. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!