Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek lehetséges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem voltam még nővel, de rengeteget fantáziálok róla, nem is tudom, hogy jött ez az egész. Ami a legjobban elszomorít, hogy úgy érzem szerelmes lettem az egyik barátnőmbe... Ez annyit takar, hogy mindig vele lennék, ha csak hozzám ér rögtön bele remeg a gyomrom.. Már rengetegszer gondoltam, hogy csak úgy spontán megcsókolom, de kitudja, hogy mit reagálna. Tény és való, hogy nem vagyok én sem közömbös számára, azthiszem. Ez a dolog, ha bármi folyamán összejönne, nem tudom, hogy mit kellene tegyek, mert ugye írtam, hogy nem volt még ilyesfajta kapcsolatom... Tehát jó lenne erről valakivel személyesen beszélgetni... Vagy valami..mert nagyon szeretném, de közben undorodom magamtól. Privátban tapasztalt nok/lányok írjátok kérlek..

23L



2019. márc. 13. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Írj rám egy privatot, nem vagyok tapasztalt de hasonló cipőben járok
2019. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!