Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertek olyan oldalt ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan oldalt ahol szűz fiúk vannak? Lent kifejtve

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel megfogadtuk hogy a jövő évben minél több szexuális fantáziát akarunk megvalósítani. Nekem az egyik hogy egy szűz pasinak vegyem el a szüzességét. Csak az a gond hogy nem tudom hol kezdjek keresgélni. Mert az ilyen pasik nagyrésze visszahúzódó, nem nagyon jár bulikba(vagyis eddig akivel találkoztam) így elég nehéz rájuk találni. Tudnátok valami helyet, oldalt ajánlani ahol van esély ilyeneket találni?

Légyszíves hanyagoljátok a "kamu" s társai hozzászólásokat, mert semmi kamu nincs benne. Minden értelmes választ előre köszönök.


2019. dec. 29. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
itt vagyok:$
2019. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is szűz vagyok! 😊
2019. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Privátokból bőven tudsz válogatni.
2019. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Pont jó helyen jársz. Nemsokára tömegével kapod majd a priviket a szűz fiútól. Igaz, hogy mindegyikük úgy fog kinézni, mint egy jó adag lósz_r, és örülhetsz ha heti egyszer fürdenek, de ugye éhes ember ne válogasson.
2019. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szűz vagyok és apolt6
2019. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
*ápolt
2019. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Jelen, 33F
2019. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Például itt. Biztosan sok emailt fogtok kapni.


Amúgy,ha ilyenben gondolkodtok akkor kérlek legyetek türelemmel mert egy életre beleírjátok a neveteket egy ember életébe. Bíztassátok és ha nem is volt jó színleljetek. Utána mondjátok nekik,hogy jó volt, köszi, de ez csak egyszeri alkalom volt. Vegyék egészségügyi szexnek.

Hogyha negatívan jöttök el egy életre tönkreteszitek a srácok szrxuális életét.

Támogatom az ötletet, remélem sok szerencsést juttattok tovább a jelen állapotukon.

2019. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Lesz jelentkező abból nem lesz hiány.

Hogy döntöd el előtte ki lehet biztosan szűz fiú?

Ne írd már le ennyire a fiúkat.

2019. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
A legjobb helyen jársz! Ez az oldal televan siránkozó szűz pasikkal, a tiniktől a középkorúakig! Mire mindegyiket kielégíted/megtanítod/felavatod, addigra kirojtosodik a p...ád!
2019. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!