Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlányokon meg az egyéb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlányokon meg az egyéb oldalakon (piroslámpa, finom17, beszámolok) ugyanazok a csajok vannak fent?

Figyelt kérdés

Tehát ha egy csaj fentvan a finom17 nevű oldalon,az a rosszlányokon is hirdet mindenképp?

Mert én még speciel olyan csajt nem láttam,aki rosszlányokon nem,de egy másik hasonló oldalon viszont fentvan...



2019. dec. 29. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem mindegyik van fent mind a 3on.

A rosszlanyok.hu a nyerő!

2019. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azon az oldalon hirdet amelyiken megrendelte (megvette) a hirdetési felületet. A többség a rosszlányokon mivel az a legnagyobb és legismertebb (de ez mellé még felteszi magát máshova is). Egyébként mindegy hol hirdet, a kérdés, hogy neked szimpatikus-e és meg tudsz-e vele telefonon állapodni a "dolgokban" :)
2019. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a roszlányok.hu után néztem más hasoló oldalt és 5 hirdetőt is találtam amit a roszlányokon nézegettem csak nem jöttek be. Ezért néztem másik oldal után.
2019. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Változó ki hol hirdet... Néha egy jó szexért/partnerért utazni kell... :)
2019. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű, de előfordul.

A hirdetés díja határozza meg.

A finom17 annyira nem népszerű, a piroslámpa régi és megbízható (2001 óta üzemel), a beszámolók nálam valahogy nem jön be - én a rosszlányokra esküszöm. Ott van egy két beszámolóíró akiben megbízom. Csalás ott is van, túlhype-olt lány vagy olyan beszámoló író aki a mennyiségre megy rá és 100+ beszámolójából 80% ugyanarról a lányról szól.

2020. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!