Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Be tudnék fogadni ekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be tudnék fogadni ekkora méretet popsiba?

Figyelt kérdés

Van egy nagy farkú ismerősöm, tényleg szép méretekkel lett megáldva. (25/5) És nagyon szeretnék vele szexelni, de a szűk puncimat nem áldoznám fel, szóval fenékbe szeretném, mert oda mindig is akartam. Csak a kérdés az, hogy ekkora méretet lehetséges befogadni?

18/L (Mell, punci van, nem vagyok pasi:D)



2019. dec. 30. 11:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Most nem a barlangról beszélek, hanem magáról a popsiról.
2019. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem tudlak követni titeket. Na igen, nem pont én mértem le, de így se kicsi. 20 feletti, az biztos. És azért "áldoznám" fel inkább a fenekem, mert ha sűrűn szexelnék vele, akkor utána az átlagos méreteket lehet meg se fogom érezni
2019. dec. 30. 11:42
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen amúgy a 25 már tényleg sok egy kicsit, de nem úgy megy hogy a faszi mondja magáról, a nagyobb méretet egymás közt el szoktuk árúlni. Szóval hogy kinek a pasijának mekkora, persze csak barátnői kőrben, de van hogy kikerűl az infó.
2019. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Elő alkalommal sok lesz. Nekem nagyobb is bemegy, de én imadom a hatalmasakat. Akár 8x50 is eltűnik bennem. Hotkinkyjo után szabadon. Huszonikszlány.
2019. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Ez már átmegy ilyen fantáziavilágba:D
2019. dec. 30. 11:55
 16/27 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 17/5 körül van, és volt barátnőm élvezte punciba, és popsiba egyaránt. Még eddig senki nem panaszkodott rá hogy kicsi. Sőt volt egy csaj akinek majdnem hogy nagy volt. Igaz ő nagyon szűk volt, és ezt éreztem is amikor először tettem be neki. A többi alkalom már simán ment.
2019. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Hova tűntek a válaszok?:(
2019. dec. 30. 11:57
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


A végbélnyílást egészen szélsőséges méretekre lehet tágítani, akár az általad írt átmérő kétszeresére is. Hosszban is csak a szerveid elhelyezkedése szab határt. Ha lazább felépítésű vagy belül, simán tudnak úgy rendeződni odabent a dolgod hogy akár 30 centis, vagy még nagyobb dolog is becsúszik. (Tapasztalat, volt olyan barátnőm hogy ez volt a fétise, de nem sokáig voltunk együtt) De szerintem ez már nem egészséges. Persze a saját testével mindenki azt tesz amit akar.


F30

2019. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
29%
Nekem csak 19 centi a farkam de szeretném én is popsiba, bármilyen nagyba!!!
2019. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre tuti hatalmas lesz. Ha nem volt még semmi a fenekedbe, tuti ez sem lesz.
2019. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!