Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan hogy meglepődtetek amikor megtudtátok, vagy rájöttetek arra, hogy szűz egy fiú? Hogy történt? Mi volt az előzmény, folytatás? Hogy derült ki, vagy hogy jöttetek rá? Ciki volt a fiúnak?

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Sikerült megsérteni a srácot.24 éves volt,megkérdeztem,hogy b zi?.
2019. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

...velem ugyan ez volt. 23 évesen szűz voltam, mert kerestem az igazit. Voltak előtte barátnőim de csak tiniszerelmek. A lány mondta hogy azt hitte meleg vagyok, hogy nem akarok tőle semmit. Nagyon elvesztettem minden önbizalmamat és férfiasságomat előtte. Utána pár héttel szakított. Ennyit a nagy Ő lóf...szról 😃 Csak később vesztettem el egy olyan csajjal akivel kb fuck buddy-k lettünk.


Úgyhogy nem kell foglalkozni ezzel az ideakereséssel. Beke kell vágni a kalandokba minél előbb, mert a nők egyből elkezdenek mahinálni, hogy valami nem oké veled. Első gondolatuk hogy bu...zi vagy 😃

2019. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
A barátommal kapcsolatban lepődtem meg ezen. Nem tudom már, hogyan derült ki, hogy szűz, de még az ismerkedésünk időszakában történt. Beszélgettünk, és mondott valamit, amiből arra következtettem, nem volt még lánnyal. Rákérdeztem, bevallotta. Nem tudom, ciki volt-e neki, csak azt tudom, én nem néztem volna ki belőle soha, hogy szűz. Pár hónappal később összejöttünk, azóta együtt vagyunk.
2020. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!