Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korombeli srácok ti már volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korombeli srácok ti már volt hogy villantottatok?

Figyelt kérdés
Még december elején, voltunk egy hétvégés osztálykiránduláson, 4 fős szobákba aludtunk én 3 haverommal. Estefele még mentünk viszont valamerre így elkezdtünk készülődni vagy is én még gyorsan letusoltam, viszont az osztályból pár csajszi át jött akik már elkészültek dumálgatni a többiekkel a szobába. Én addig készülődtem a tusoláshoz gondoltam, hogy boxerbe meg törölközőbe elsétálok letusolni majd vissza, az még nem gond ha boxerba látnak a csajok, viszont ahogy elkezdtem levenni a nadrágomat úgy valahogy véletlenül beakadt a kezem vagy valami a boxerba és az is csúszott a nadrággal együtt kb a térdemig sikerült letolnom mire észbe kaptam, viszont a csajok is látták így sikerült egyet villantanom nekik, elégé kínos volt. Veletek már történt hasonló? 18/f kort is írjatok

2019. dec. 30. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez csak a fiúóltözőben még általánosban,szerencsére csak páran vették észre,de így is majd' elsüllyedtem szégyenemben,nagyon kínos volt:/
2019. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kimentem volna a fürdőbe és ott öltözöm át.
2019. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben volt egy lány, aki (ma már tudom) szerelmes volt belém, de nekem nem igazán tetszett, és nagyon mulya is voltam... Osztályiránduláson fürdőben voltunk, ő bikiniben hirtelen állt föl a sekély vízben, és az lesodorta a felsőjét, ami talán egy kicsit nagy is volt rá, és pár másodpercig fedetlen mellel állt előttünk, mert hirtelen nem is vette észre, mi történt. Nekem beégett az a kép, de nem éreztem szexuális izgalmat, csak egy kis szégyent, mintha velem történt volna.

A történetnek nincs folytatása, és az a lány megbetegedett, és fiatalon meghalt. Máig nyomaszt.

2019. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
És mit szóltak a csajok, gondolom tetszett nekik :)
2020. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyáron strandon tó parton volt velem ilyesmi, nagyon rövid farmer a fürdő gatyám, sajátos megoldás, nincs elöl zsebe, parton mentem büfébe, telefont vittem magammal meg pénzt többi holmim ott hagytam a parton amikkel voltam, tehát pénzt azt kezembe fogtam a telefont nem akartam, ennek a farmernak elől le húztam a sliccét, telefont előre be teni a farmer gatyába, ahogy le húztam a sliccem egyből ki villant, először nem néztem oda csak úgy vettem észre amikor a telefont tetem oda előbb hozzá ért a telefon és nem a gatyába, és hát gyorsan be a gatyába visza a péniszt úgy a telefont.
2021. dec. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!