Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tetszik a korombeli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szikszallag kérdése:

Miért nem tetszik a korombeli lányoknak a természetes szőr? Én szerintem tök jó, illetve imádom ha egy lánynak is természetes. F21

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Mert általában nem szeretik a szőrszálakat vadászni a nyelvükről. Illetve sokkal igényesebb hatást kelt. Van, aki szerint sokkal érettebb kinézete van a szőrös nemiszervnek, de szerintem nem a szőrtől függ. Orál közben is kényelmesebb a csupasz, vagy rövidre nyírt.
2019. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Ahogy írta az első se szex se szopás szempontjából nem kényelmes. Nem mellesleg szerintem rém undorító mikor folynak a szőrön a testnedvek vagy épp a vizelet.
2019. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Nem csak korodbelinek nem tetszik. Én 31 éves vagyok, de magam is szőrtelenítek odalent és szerencsére a párom is. Nálam nyilván soha nem volt kizáró ok, ha egy pasi nem szőrtelenített odalent, de azt preferáltam mindig, ha szőrtelenített.

Orális együttlétnél is sokkal előnyösebb, ahogy már előttem is írták. Meg nekem látványra is sokkal jobban tetszik, ha nem egy dzsungel "borítja" körülötte.

Magamon pedig kifejezetten nem tudom elviselni.

2019. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Hát ez egy nagyon jó kérdés!

Mondjuk nem csak a korosztályban, de tényleg nagyobb százalékban. Sokaknak így kényelmesebb, mind magukon mind párjukon. Vannak, akik gusztustalannak találják. Meg sokaknak csak belefészkelődött, hogy a szörtelenség a természetes. (De mondjuk ezek sok pasinál is igy vannak.)

2019. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
25 évesen én a trimmeltre esküszöm. Valahogy így a normális nekem. Nőként (érzékeny bőrrel) én is csak trimmelném, de maradjunk annyiban hogy fazonozom. Sok férfi esküszik a csupi puncira, olyanból is sokat ismerek aki a természetest szereti mint te, úgyhogy az arany közép út, hogy ott csupi ahol kell.
2019. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!