Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon rossz ötlet lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ötlet lenne egyéjszakásban elveszíteni a szüzességem? Valaki tett így, van-e tapasztalata, megbánta? 20/L

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 18:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
Jobb érzés ha olyannal teszed akihez érzelmek is kapcsolódnak!
2019. dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

Azt azért nem árt ha tudod hogy kialakul egyfajta lelki kötődés. Nem azt mondom hogy elkerülhetetlenül beleszeretsz, de az fix hogy ezentúl minden pasi teljesítményét az elsőhöz fogod mérni.

Ezért mondják hogy jobb ha érzelmek is vannak. Inkább olyanra gondolj minden új tapasztalatodnál akihez lelki dolgok is kötöttek, mint valami random pasira.

31/N

2020. jan. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül. Mondom ezt úgy, hogy én mindig valami hülye szituációba kerültem közben.


Nekem sokkal könnyebb olyannal, akit nem ismerek.

2020. jan. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én férfiként mondom, hogy igen, rossz ötlet az egyéjszakás. Nagyon jó érzés ezt az első alkalmat biztonságos és meghitt környezetben megejteni. Hogy jó élmény legyen. Nagyon befolyásolja, hogy utána hogyan viszonyulsz a szexualitáshoz.
2020. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
20 évesen úgy gondolom, hogy hiba lenne; ha még 30 évesen sem vesztetted el szerelmi kapcsolat során, akkor tegyed meg.
2020. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ne.
2020. jan. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem az. De ovszerrel. Tudni fogja vagy nem?

Neha kejenc palik buknak szuzekre, inkabb egy normals, aki azt se tudja.

Nekem ismeros testvere vette el, nem tudott rola. Addigra mar nem is igazan maradt valodi ertelemben. ( Harminc evesen, nogyogyasz is vizsgalt...)

Reg ismertem, de olyan egy allat volt, hogy barki az utcarol jobb lett volna.

2020. febr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretjük az ilyen okoskodó válaszokat. ha jól érzékelem a kérdés arról szólt hogy az illetőnek nincsen olyan akihez érzelmek kötnék és ezért csinálná vele, lehet 10 évig is mondani hogy olyannal csináld az elsőt akihez érzelmek kötnek ha egyszer nincsen valakinek olyan. persze tudom, hogy azok akiknek van meg mindig is volt, azok nem tudják felfogni a nincsen szónak a jelentését.
2020. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18, miért, időhöz van kötve hogy mikor kötelező elveszíteni a szüzességet? Úgy beszélsz mintha csakis most veszíthetné el, és ha nincs olyan akihez érzelmek fűzik, akkor kénytelen egyéjszakással megoldani.

Én megvártam amíg találok olyat aki valóban számít. Addig meg egyedül voltam és nem szexeltem, ennyi.

2020. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A spontan dolgok a legjobbak

Jobb mint a megtervezett gyertyafenyes szarsag, minutan nem all fel a sracnak, annyira izgul es vegul egy elba**szott szar lesz az egesz

ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!