Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nagyon kanos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon kanos vagyok az egyik osztálytársamra, de utáljuk egymást? 18/F

Figyelt kérdés

2020. jan. 1. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Verd ki rá. :)
2020. jan. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi vaaaan?

Te álló fasszal undorodsz tőle?

2020. jan. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Miert utaljatok egymast?
2020. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Gyűlölök és szeretek..." - ez a szerelem:)
2020. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer olvastam olyat, hogy egy ember életében 2 féle ember van. Aki ki tud belőle heves érzelmeket váltani meg aki nem. Szerintem ez az első kategória.

((Nekem volt egy évfolyamtársam akit sokáig nagyon nem kedveltem, aztán meg igen. (Gimiben) Sokszor piszkált (nem csak engem...) de most már több mint fél éve nem is láttam, meg is beszéltük, hogy nincs harag meg semmi, szóval ennyi.))

19L

2020. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!