Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted a pasik vagy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted a pasik vagy a nők vesztik el jobban az önkontrollt ha nagyon ki vannak éhezve a szexre?

Figyelt kérdés
Én mindig azt hittem, hogy a pasik de mostanában volt szerencsém pár érdekes dolgot látni pl. abszolút szolid nő, köztiszteletnek örvend és a saláta kiszedő kanállal áll neki masztizni, vagy egy másik hölgy meg a hajkeféjével de úgy hogy közben lógnak róla a hajszálai.
2020. jan. 1. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ilyet meg hol látni? 😆😂😂
2020. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van, hogy én egy nap után is ráugrok a partneremre, hogy: Most akarom és nagyon..

Elkap a hév néha nagyon, eléggé magas az EQ-m és közvetlen vagyok nagyon is, csak épp párt nehéz találnom mert eléggé elfajult ez a mai világ.

2020. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányok durvábbak néha :D
2020. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nők,főleg ha még isznak is.
2020. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik. Mert elég gyakran hallani, olvasni, hogy valahol megerőszakoltak egy nőt. A nők nem igazán erőszakolnak pasikat!
2020. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 eleg komoly sulybeli es erobeli kulonbseg van. Szexualisan viszont zaklatjak a pasikat ugyanugy, sot, meg jobban, mivel a ferfiak felnek egy eroszakosan kozeledni nok fele, hatha rendorsegi ugy lesz, a nok viszont ugy vannak vele, hogy ugysem. Nem veletlen van ez a sok tanarno, aki sokkal fiatalabb tanitvanyaival szexel. Egy ferfi ilyet nem merne megtenni, mert egybol betegnek es undoritonak mondanak es leneznek mindenhol. Egy no eseteben meg szinte mar pozitiv dolognak szamit.
2020. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Egyértelműen a pasik.
2020. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sztem mind2 nemnél vannak vannak kivételek. Ez inkább emberfüggő, h ki az akinek nagyobb az önkontrolja, és bírja szex nélkül, és ki az aki nem.

L

2020. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 és szerinted hol van több kivétel? Mert erre próbáltam rákérdezni.
2020. jan. 1. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!