Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A magas lányok csak a nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas lányok csak a nagyon magas fiúknak tetszenek?

Figyelt kérdés
Kb 170 centi vagyok, elég magasnak érzem magam, a környezetemben minden lány olyan kis aprónak tűnik. De mostanában már a magas 180+ centis fiúktól is azt hallom, hogy inkább legyen pici a lány. Nem mintha magasság alapján választana mindenki párt, csak néha elég lelombozó tud lenni, pedig én még nem is vagyok extrém magas.

2020. jan. 2. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár centivel vagyok pasiként alattad, én tudnék 170-es lányra is vonzóként tekinteni. Én úgy vettem észre a lányokat jobban zavarja a magasság.
2020. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem talán még jobban is tetszenek a magasabbak. Biztos nem is vagyok ezzel egyedül.
2020. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 172 vagyok, viszont alacsonynak érzem magam...

A kérdésedre pedig válaszolva, nekem is tetszenek. 😛

2020. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1,74 magas vagyok. Àltalànosban, gimiben nem volt nàlam magasabb fiù se, nem hogy làny.

Az egyetemen ràjöttem, h mennyi magas fiù van, a munkahelyemen meg h mennyi magas nő ès talàlnak maguknsk pàrt!

Te is fogsz, hidd el! Aki belèd szeret, azt nem fogja èrdekelni, h hàny cm magas vagy.

2020. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pont jó magasságod van. Én 190 cm vagyok.

F

2020. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos 169 vagy mennyi vagyok pasi ként így hiába tetszene egy magasabb lány az esélytelenek nyugalmával indulok, pedig nekem a személyiség sokkal fontosabbmint a magasság vagy haj illetve szemszín.
2020. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nemaRendőrség ***** válasza:

170 magasnak számít??? Max az átlag felső határa tudtommal.

Miskolc tele van nálam magasabb nőkkel

Asszonypajti 182 és olyan alacsonynak tűnik, pedig csak 187 vagyok.


Nekem egyébként sem jönnek be az alacsony nők.

Én azt vallom hogy mindenkinek akkora nő való amekkora ő is. Sokkal kényelmesebb majdnem minden.

2020. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A magas lányok nem csak a magas fiúknak tetszenek, de a magas lányoknak csak a magas fiúk.
2020. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!