Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom minden fejben dől el!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom minden fejben dől el! De megis, hogy lehet hogy valaki bárkit meg tud du. Ni aki nőből van és hagyja magát?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm. Alacsony!!(sokan itt azt gondolják hátrány) 36 évesen a szüleivel él( van vagy 8 szobás házuk-lám ez sem kizáró ok). Gondoltam kamuzik de sokszor ha nála alszom hozza fel a csajokat.. 20-45 köztieket. Kicsit frusztrál is hogy 100 nőt felszed még én 1et.

Jó ő nem ismeri az igazi fogalmát én azt keresem mindig.

AMI probléma az hogy ok csúnya vagyok ez van ebből kell kihozni a maximumot. De akimet megkaphatnék se mindig izgatnak fel. Eléggé. Azért én is túl vagyok több mint 5 nő ágyán,de kb ennyi felsülésen is.:(. Félek ismerkedni. Lehet valamit tenni????



2020. jan. 2. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Szedjél nyugtatókat, hidd el segíteni fog neked, mert itt senki nem fog megsajnálni.
2020. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Önbizalom kell.
2020. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!