Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy exélettárs (nő) miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy exélettárs (nő) miért hagyja magát simogatni, taperolni?

Figyelt kérdés

6 évig voltunk együtt,10 hónapja mentünk szét.Vett egy új tv-t azt üzemeltem be neki. Előtte az eltelt hónapok alatt néha beszéltünk facen,felhívtuk egymást,de így a telefonba meg a facen mindig azt mondta,hogy ne ringassam magam semmibe mert úgysem lesz semmi szex ha esetleg kávéznánk is valahol. Oké..most se volt,de kíváncsi voltam,hogy érzek-e még valamit azért simogattam meg mindent mindenhol jó alaposan. De ő nem ellenkezett!Mivel exe vagyok mondhatta volna,hogy meg ne próbáld,de nem mondta.

Lehet,hogy ő is kíváncsi volt,hogy érez-e még valamit ha hozzá nyúlok?


2019. nov. 26. 00:44
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Jut eszembe... szerintetek egy szex eltudná dönteni,hogy érzünk még-e valamit?
2019. nov. 26. 00:46
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

"Oké..most se volt,de kíváncsi voltam,hogy érzek-e még valamit azért simogattam meg mindent mindenhol jó alaposan. De ő nem ellenkezett!"


Ez szexuális zaklatás. Valószínűleg félt tőled, azért nem ellenkezett. Az hogy nem ellenkezik egy nő az nem a beleegyezést jelenti! Remélem feljelent majd

2019. nov. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Jaj.. ne bohóckodjunk már!

Már egyből zaklatás!!!

Ő nem olyan nő aki fél,meg megmondja a frankót alaposan!

2019. nov. 26. 01:01
 4/19 A kérdező kommentje:

És amikor menni akartam el,azért hívott be a hálószobájába beszélgetni?

(Szinte semmi nem volt rajta)

2019. nov. 26. 01:08
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
miért nem dugtad?
2019. nov. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mert azt tuti nem engedte volna!
2019. nov. 26. 01:16
 7/19 A kérdező kommentje:
Azt tuti nem hagyta volna! A taperolás is max 3 percig ment. Ő mondta/kérte,hogy jól van.. most már elég lesz. És természetesen abba hagytam.
2019. nov. 26. 01:19
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
akkor minek hivott szobába alig ruhába?
2019. nov. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Ő mondta/kérte,hogy jól van.. most már elég lesz. És természetesen abba hagytam."


Szánalmassá váltál a szemében azzal hogy megpróbáltad ezt. Papucs vagy?

2019. nov. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha ismét dugtok az nem fogja eldönteni működne-e a kapcsolatotok, max. jól érzitek magatokat addig is :) Az alap problémákat viszont (ami miatt szakítottatok) nem oldja meg. Egy hajszálnyit még kötődik hozzád és 6 év után 10 hónap még nem olyan sok idő, nem olyan rég (év elején ha jól számolom) még több is volt mint "tapi", idő kell hogy átálljon az agya ha még nincs új pasija.

Viszont... ne a múltban élj. Zárd le (ha nincs gyerek, ha van akkor más a teendő) és lépj tovább. Lehet szép volt a 6 év, maradjon meg ez belőle, de még hátra van neked másik 50-60 éved, legyél hát benne boldog!

2019. nov. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!