Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők hogy élvezik a szexet, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők hogy élvezik a szexet, ha a férfiak csak ürítésre használják őket?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Engem nem csak üritésre használtak:)
2020. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Tévedsz kiscsávó mi használunk titeket! Mindig a nő dönt, ezt jegyezd meg!
2020. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
2# Te csak akkor dönthetsz ha a férfi döntési helyzetbe hoz. Azzal, hogy ő MÁR DÖNTÖTT...!!! Egyedül te dönthetsz amit akarsz, abból nem lesz semmi...
2020. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

#3

Kevés nőnek van annyi esze, hogy ezt meg bírja érteni. Akinek meg igen, nem is beszél ilyen hülyeségeket! ;)

2020. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

14:28:

A férfi nem dönt, a férfi ösztönből cselekszik. Nagy különbség.

2020. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem minden nőt csak ürítésre használnak. Aki többet tud nyújtani, azt másra használják. Akit csak ürítésre, az élvezi, hogy megkapja azt a figyelmet vagy valamit, amit akart.


Ezt a döntés szöveget meg hagyjuk már... Mindkét nemnél vannak ösztönök és döntések.

2020. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
#5 Nyilván azok a pasik akikkel neked dolgod volt és egy szellemi szinten vagytok, azok ösztönből. Az értelmes férfiak mérlegelnek és döntenek. Az ilyen hülyéket mint te, elvből hanyagolom, akármilyen jól is néz ki...
2020. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jaj de csúnya ez a szó. 😭 utálnam ha egy pasi szájából ez hallanám.

Bocsi ezt le kellett írnom. 😭

2020. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem csak ürítésre használom, mert élvezem én is amikor a nő élvez, és még azért is jó, hogy akarjon máskor is szexelni velem, és ne mondja azt hogy csak a magam élvezetéért vagyok vele.
2020. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy amelyik pasi nem egy címeres paraszt, az nem erre megy? Egy magára valamit is adó nő nem áll le egy ekkora tahóval, nálam még egyéjszakásba sem férne bele, (ha élnék ilyennel egyáltalán) hogy önző módon csak magára figyeljen a férfi én meg csak egy eszköz legyek..
2020. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!