Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim közel 4 év után állt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim közel 4 év után állt elő a fétiseivel, normális, hogy becsapva érzem magam?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy eddig naiv világban éltem és nem is ismerem őt igazán. Én nagyon sokszor kérdeztem, hogy miket szeretne kipróbálni, most küldtem neki egy kérdőív szeruseget erről és kibukott, hogy mennyi dolgot nem mert mondani, hogy szeretne. Egyébként rendkívül nyílt, őszinte a kapcsolatunk. Csináltunk is érdekes dolgokat szexuálisan, de azért nem ennyire, mint amiket most mondott. Félek. Azt hittem, hogy boldog és most úgy érzem, hogy ez minden eddigit zárójelbe tett. Ez egy pár napig még normális, ugye? Nem utasítom el a fura dolgokat, van nekem is pár (azokat ő viszont élből elutasítja). Nem merem elutasítani, mert félek, hogy akkor mással próbálja ki, de a nagy részét nem bánnám. De nem is ez a kérdés fókusza, hanem, hogy jogos, hogy per pillanat nem tudok ugyanúgy nézni rá? Főleg, mert annyiszor faggattam és nem mondta el eddig, csak egy kis részét. Bizalmamat vesztette. Szerintem egy pár nap alatt feldolgozom, de most nagyon odavagyok.

2020. jan. 3. 19:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
S mik ezek a fura dolgok?
2020. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A kulcsszavak között rejtőzik pár :) de nem gondolom, hogy lényeges, hogy pontosan mik a válasz szempontjából
2020. jan. 3. 19:03
 3/24 anonim ***** válasza:
Milyen kérdőív?
2020. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
39%

Örülj neki, hogy miattad eltusulta a dolgokat, amiket ki akart próbálni.

Velem is ez van közel 5 év után a háromnegyedét nem mondom el neki, mert tudom, hogy ő nem ilyen.

2020. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel kezdte volna az ismerkedést, akkor nem is a pasid, nem? :)
2020. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne ez a kérdőív.


Egyébként nem értem a kiakadásod, nem csalt meg, ha eddig nem kereste másnál ezután sem fogja. Vannak olyan vágyak amik legtöbbször csak elméleti dolgok és simán le lehet mondani róluk, ha a párunknak valószínűleg nem jön be, vagy nem kerül úgy előtérbe.

2020. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%
Én meg normális pasiként aki a normál szex is kielégíti nem találok párt. Az ilyen divat majmok meg mindig találnak akit kedvükre használhatnak.
2020. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy a társadalom nagyon elutasító a parafíliákkal szemben, bizonyos esetekben még a karriert is tönkretehetik, ezért nem lehet elvárni, hogy 1-2 hónap után elmondjunk a párunknak mindent. De majd ébresszetek fel, ha majd a Tinder bemutatkozásra is kiírhatom, hogy szeretem, ahogy egy műfarokkal seggbe raknak. Meg majd találok is úgy partnert, mi?


Továbbá az is benne van, hogy időközben jött rá, hogy ez őt izgatja, mert fétisek kialakulhatnak, eltűnhetnek, a szexualitásunk változik.


A biszexualitás témakörben jön fel mindig a téma, hogy a csőcselék azt hiszi, hogy a biszexek nem lehetnek hűségesek, mert mindig "kimaradnak" valamiből. Te ezt fokozod azzal, hogy már az se fog hűséges lenni, akinek van bármiféle fétise, amit nem tud kiélni, és majd biztos kipróbálja mással, ha veled nem lehet. Ja, mert ha nem tudom veled lepisiltetni magam, akkor majd kimegyek a rétre lepisiltetni magam a kutyásokkal, mi?

2020. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nem utasítom el a fura dolgokat, van nekem is pár (azokat ő viszont élből elutasítja). Nem merem elutasítani, mert félek, hogy akkor mással"


Értem. Ő élből elutasít, de te megteszel neki mindent. Ez csak nekem nem kerek?


Az én párom is eléggé perverz. Sok dologra nemet mondtam mert az nekem már nem fért bele. Mégsem csalt meg soha. Nekem is voltak ötleteim amit ő is elutasított. Mégsem csaltam meg.


Egyébbként nyugodtan részletezd mik voltak a kéréseitek egymáshoz. Ez egy anonim oldal. Kutya se fogja tudni ki vagy, de pontosabb összképpel könyebb válaszolni.


Pl Én kértem tőle az anált. Amire ő határozott nemet mondott.

Ő kérte, hogy pisiljek a szájába. Erre meg én mondtam nemet. Mégis itt vagyunk egymásnak.


Nekem is van olyan vágyam, amit nem tud pedig már jópár éve együtt vagyunk. Biztos vagyok benne, hogy ő sem mond el mindent.


Szóval megbeszélés kérdése. Szerintem nem kell ezt túl dramatizálni. Ha ki akarta volna próbálni mással, már megtette volna.


23l

2020. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hajajjj, gondolj csak bele, egy csomó mindent még nem is tudsz! :)
2020. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!