Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy undorítónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy undorítónak találom azt a férfit, aki már volt nővel?

Figyelt kérdés

A farkáról az jutna eszembe, vajon hány punciban járt. Közben is az, h ugyanazt az örömöt és kéjt már átélte másokkal. Nem jó ez így. házasságig szűznek kellene maradnia az embereknek.

20L



2020. jan. 2. 22:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Akkor te is egy igazi Kánaánban vagy:D
2020. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem normális dolog.
2020. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem normalis
2020. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Szokásos, esti provokatív kérdés egy unatkozó pasitól.
2020. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Tudod mit küzdöttem hogy 28 évesen elvegye nekem egy nő a szüzességemet? Teljesen el vagy tévedve egy taoasztaltabb srác jobban el tud téged repíteni az orgazmusig, mert már van fogalma mit kell egy nővel kezdeni

31/F.

2020. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
...és téged még kívánatos szűznek tartanak a pasik, vagy már undorító nővé lettél, miután átestél a tüzkeresztségen? :D
2020. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha meg oda kerül a sor,akkor menne a sok hiszti,hogy nem tud kielégíteni,mert tapasztalatlan.xD
2020. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon nem normális.
2020. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 LazyJones ***** válasza:
90%
Szóval már attól is én vagyok undorító, hogy az első exem lelépett? Jó nagy marha vagy te is, gratulálok...
2020. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%

Pedig nem is olyan régen ez volt a normális. Mi kérünk elnézest, kedves utolso előtti -és azoktól, akik így gondolkodnak-, hogy nem egy szolgáltatást szeretnénk kapni, hanem tisztásgot és önnáló érzelmeket, aminek nincs köze más puncijához. El lehetne ezen vitázni, meg lehet provokatívozni, meg csűrni-csavarni, mindkét oldalon lesznek mindig, csak sajnos az nem mindegy, hogy melyiken mennyien. :(

Kedves Kérdező, sajnos meg tudlak érteni, ez egy nagyon szomorú story... :D :S Szerintem nem veled van a baj, kívánom, hogy találj, egy kedves, értelmes fiút, aki tud hűséges lenni és élete végéig kitartó szerelemmel (tudatosan, nem csak érzelemmel) szeretni. Itt gyakorin ne várj semmit lehurrogáson kívül. Én csak jelezni szerettem volna, hogy nem vagy egyedül, és igenis vagyunk még így, és ez lenne a normális... Szép estét!


N

2020. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!