Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nagyon nehezen tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon nehezen tud elmenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vannak gondolataim, akár az is felmerülhet, hogy görcsösen szexel, nem engedi el magát, nem lazul el.

De azért tippeket tudnátok adni?

Valami komolyabb izgatós és kisegítő dologra gondoltam ami hamarabb előidézheti neki ezt.



2020. jan. 4. 02:02
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos ha ezen görcsölni kezdesz, érezni fogja az elvárást és még kevésbé fog tudni ellazulni. Szerintem engedjétek el a női orgazmus hajszolását, egyáltalán nincs minden nőnek, csak nem dicsekszenek vele. Nekem se volt soha, magamnak se tudom előidézni és mégis imádom a szexet önmagáért.
2020. jan. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem megy kénytelen leszel
2020. jan. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
változtassatok,ne legyen rutin a szex. nem kell egymásnak esni azonnal,pld üljetek le egymással szemben beszélgessetek arról amit jelenleg éreztek. apró simogatásokkal,csókokkal lássatok egymáshoz,igyatok egy pohár bort vagy kettőt. mehetne egy kis petting, kis nyalakodás,nem feltétlen kell hogy beverd neki,érted?! szánj rá egy kis időt. kössétek be egymás szemeit, és hagyatkozzatok csak a kezeitekre, szátokra,ilyenek. és ha lent jársz,ne siesd el a nyalást!
2020. jan. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

látszik h pasik írtak eddig


mi lenne ha együtt felfedeznétek h neki hogy milyen módon lesz orgazmusa ?

igen marha nagy munka és az egódat is vissza kell venni és a farkadat is a nadrágban tartani de hidd el megéri :)

1. valszeg miattad görcsölt rá mert te igényeled h orgazmusa legyen - vagyis engedd el ezt az elvárást felé

2. ha már rágörcsölt old fel benne azzal h ne akarj mindenáron szexelni vele

3. kezdjétek el figyelni h neki mi a jó hol milyen érintés, masszázs, simogatás, csók... folyamatosan kommunikálja le h neki hogy miként jó - ez bármilyen kommunikáció lehet - szóban mozdulattal etc...

4. maszturbáljon elsőre magában, fedezze fel a saját testét.

5. mutassa meg h neki mi esik jól a 4. pont szerint

6. olvassatok sokat, vagy egy csomó könyv erről, próbáljátok ki!

7. ha nem jön össze, azt kommunikáld le h nem tragédia van egy csomó ideje és ez egyébként sem verseny, téged az érdekel h neki mi a kellemes és izgató.

8. a szex nem orgazmus hajsza ! a szex odaadásról érintésekről felszabaduló hormonokról szól, kapcsolódásról ölelésről... az orgazmus egy kellemes mellékhatás :D (tudom hülyén hangzik de a szex alapban utódnemzés)

9. lassan haladjatok ráérősen, a lány ütemében ahogy neki jól esik

10. tanulj joni masszázst és érzéki masszázst

11. akár elmehettek ilyenre együtt is :)

2020. jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha minden kötél szakad sexshop. :) hidd el egy kos rezgő játékszer sokmindenre képes :)
2020. jan. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4esnél a pont. Én csak saját tapasztalatot osztanék meg. 1 pózban volt orgazmusom viszont vele a bizalom rendben volt, ő volt felül nekem a lábaim a nyakamnál és folyamatosan 1 tempóban csinálta végig egyszer se állt le vagy lassított volna. Aztán nálam lovagló pózban van mindig orgazmusom. Viszont el kell engednie magát, szerintem nagyon ráfeszül a dologra. Ebben segíts neki a megértéseddel. Ne éreztess vele negatívumot ezzel kapcsolatban mert még rosszabb lesz.
2020. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

a játékszerek csak akkor jók ha megerősödik

egyébként kevésnek érzi majd magát h neki segédeszköz kell hozzá

másik h a nők rá tudnak függeni a zizgökre

kell az neked h egy vibrátor legyen a haverja?

2020. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem gondoltam volna, hogy így délre ennyi lesz! Segítettetek, fenyitottátok a szemem!
2020. jan. 4. 11:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Lazitsd el es nyald amig birod es el nem elvez ;)
2020. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

"görcsösen szexel, nem engedi el magát, nem lazul el"

Pontosan erről van szó. De ez nem az ő hibája. Te nem tudtad eddig annyira elvenni az eszét, hogy teljesen át tudja magát adni az élvezetnek. Nagyon sok nőnek fontos ehhez az érzelmi háttér, a teljes bizalom.

2020. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!