Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szeretek szexelni már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek szexelni már majdnem büntetésnek érzem mert nem tudom késleltetni az orgazmusomat hogy elöbb a párom menjen el. Esetek 85%ába nagyon hamar elmegyek és ez nagyon elvesti a kedvemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbáltam már pirulát semmit sem ért,késleltetve masztizni de azzal se sokra mentem éles helyzetbe,de egy boldog párkapcsolathoz meg kell a jó szexuális együttlét.

Bármit megtennék már érte csak hogy én irányítsam a dolgokat és ne a farkam meg ne keljen már egyböl a szex elején ezen görcsölnöm hogy elne menjek.

Csak én vagyok ilyen béna? Tudna nelem valaki segíteni hogy ezt leküzdhessem hogy én irányítsam a farkam és ne az engem?


2020. jan. 4. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk én lány vagyok, biztos, hogy másképpen működünk, de nekem az jutott eszembe, hogy ha nem élem át teljesen a helyzetet, tehat oda se figyelek arra, hogy én mit érzek, csak a másikra, akkor nem kerülök orgazmus közeli állapotba. A nemi vágyat érzem, és nekem is megduzzad a csiklóm, de nem engedem át magam az érzésnek, hanem arra figyelek, hogy a másiknak jó legyen, ezért olyan mozdulatokat is teszek, ami a másiknak jó, nekem kevésbé. Ez nyilván megváltozik, ha magamra is koncentrálok. Nem tudom ebből tudsz-e valamit hasznosítani.
2020. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van olyan síkosító és gumi, ami csökkenti az érzést, ezáltal növelve az időt. Másik lehetőség, hogy elmész és tanulsz technikát.
2020. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Deflohelp ***** válasza:

Csináld Extra Safe óvszerben, annak vastagabb a fala és kevesebbet lehet érezni benne az együttlétből.

Használj sok síkosítót, az is csökkenti az érzést.

Szex közben gondolj sündisznóra, súrolókefére vagy trisóra.

A második menet biztos tovább fog tartani.

Lehet kapni orgazmust késleltető kenőcsöt és sprayt is.

2020. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt ne felejtsd el, hogy a nők orgazmuskészsége is változó egyénileg! Van aki attól elélvez ha hozzáérnek, van akit hüvelyileg ki sem lehet elégíteni.
2020. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elobb kenyeztesd vagy juttasd a csucsra kezzel/szajjal, es utana hatolj bele, akkor mar kevesbe leszel stresszes.
2020. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek,a súrolókeféregondolást mindenképp kipróbálom hihi :P xd
2020. jan. 4. 14:11
 7/9 A kérdező kommentje:
De már tényleg nem tudom mit csinálok ha mindig becsődölök... Inkább nem szexelek
2020. jan. 4. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó! Akkor ne szexelj!
2020. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#1 Ez pl nálunk azért nem jó, mert a merevedést sem árt fenntartani. Ami nemi vágy nélkül nem nagyon van.
2023. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!