Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Onnantól, hogy érzitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Onnantól, hogy érzitek, hogy jön az orgazmus még vissza bírjátok fordítani? Ha nem, akkor mennyi ideig bírjátok késleltetni és hogyan?

Figyelt kérdés

Én onnantól, hogy érzem, hogy jönni fog nem tudom megállítani.

Késleltetni 1-5 mp-vel tudom, megveszítéssel.

De ennyi. Nekem az pl. lehet hogy kivitelezhetetlen lenne, hogy kutyában dugom a csajt, majd élvezés előtt kiveszem és az racára lövök. (nem mintha akarnék ilyet csinálni, csak, hogy érzékeltessem)

Valszeg közben az úton szétspriccelnék random helyekre...


20/f


Na és Ti?


2018. jún. 18. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, hogy igen, akkor le kell állni pár máspdpercre, és jobban megszorítani a péniszt... De nem mindig sikerül.
2018. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lassítás, leállás, pont akkor póz csere...

én szeretem elhúzni sokáig

2018. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ún. PC-izom gyakorlatokat tudnám javasolni. Neten keress rá, röviden arról van szó, hogy a péniszed töve és a végbélnyílás közötti területen található ez az izom. Ezt kell edzésbe hozni, naponta többször megfeszíteni. Legegyszerűbben úgy tudod meg, melyik ez a terület, ha pisiléskor megpróbálod megállítani a vizeletsugarat, fogod érezni, mely terület moccan.

Ha a PC izom kellően erős, akkor, ha megfeszíted, mielőtt elmennél, akkor nagy valószínűséggel el tudod odázni az orgazmusod.

Gyakorolni kell, ennél a módszernél is van egy pont, ahonnan már nincs visszaút, bármennyire feszíted, de tanulható.

Remélem, picit segítettem, és tudod majd alkalmazni szeretkezéskor.

2018. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Annyit még, mindig nekem sem sikerül visszatartani, attól függ, mikor volt az utolsó magömlés. Ha több napja, akkor jobban kell figyelnem, és előbb összeszorítani a PC-izmot, amiről fentebb írtam. A PC-izom megfeszítését már alkalmazhatod akkor is, amikor úgy érzed, hogy még bírod, ugyanis segít abban, hogy később juss a csúcs közelébe. Ha ezt úgy csinálod, hogy amikor megfeszíted, szünetet is tartasz, tehát nem ingerled a péniszed, vagy a szeretkezést abbahagyod, akkor pláne kitolódik az elélvezés ideje.
2018. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha új a lány akkor első két nap semmit nem tudok tenni elsül amikor akar és kész. Harmadik alkalommal már ismerem jobban a csajt is megérzem hogy jön időben és akármeddig tudom tartani. De ez évtizedek gyakorlása:)


38f

2018. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!