Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden szép nőt kötelező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szép nőt kötelező kinyalni?

Figyelt kérdés

Szűz férfi vagyok de szerintem ez gusztustalan. Bármennyire is nagy a farkam sosem lesz szép nőm ha nem nyalok?

F/21


2020. jan. 4. 13:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem kötelező, csak ne várd hogy a lány rá is nézzen a "szép nagy farkadra"(amit amúgy meg nem is sokan szeretnek)

L

2020. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én max. csak talpat nyalnék egy nőn...
2020. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

"Szép nagy szűz farkamra"


Te egy 14 15 éves kiéhezett homár lehetsz aki mindig le ejti a szappant reménykedve

2020. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
Anyud sem az, mégis kinyaltam.
2020. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvárod hogy leszopjanak, úgy korrekt ha te meg kinyalod
2020. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg szűz lehetsz
2020. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nyaljál,az ugyanúgy kellemes a férfinak is mint a nőnek.Én legalább is imádom,pedig férfi vagyok.
2020. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%

Azt tudod ugye h nyalás az nem foggal való összecsámcsogást jelent?


Én önzó vagyok. Én nem azért nyalok h elélvezzen, hanem h érezzem a nyelvemen a puha felületet, azt ahogyan egyre jobban összenedvesíti az arcom, h halljam a kéjjes hangokat amit én váltok ki.


Ebbe a játékba nagyon bele lehet feletkezni, uh annak ellenére h nem élveztetés céllal fogok neki, 1-2 szer elélvez közben.


De azt is tudom mondani, ha még nem próbáltad nem tudhatod h tetszik e. Nem kell mindent az első nap kipróbálni. Ismerd meg a saját tested, a másikét mint ha a sajátod volna, aztán mehet a játék.


És még valami. Szűzen én úgy gondoltam milyen undorító ha a lány szájába sperma kerül, de mára lenyeletem vele, vagy én magam nyelem ha egy csók közben átadta, olyan is van h a punciát úgy nyalom h előtte tele élveztem.


Jogos a kérdés miért? Mert kíváncsi voltam mert nem volt rossz és mert mind a ketten élveztük a játékokat.


Uh nem kell, és ne is tedd amég undort érzel mert az olyan is lesz. De amit nem próbáltál nem tudhatod milyen.


32 F

2020. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!