Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cumizásnál ez lehet hátrány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cumizásnál ez lehet hátrány vagy a lányokat nem zavarja az ilyesmi?

Figyelt kérdés

Körülbelül két hete nem vertem ki magamnak,részben szándékosan,részben így alakult,viszont van egy lány akinek múltkor örömet okoztam és ő is szeretné viszonozni nekem..

Csak nem tudom hogy ilyesmi előtt érdemes ha könnyítek magamon vagy inkább a lányra bízzam magam?:)A lányokat úgy általában zavarja a több sperma és ha orálnál gyorsabb a fiú?Vagy ezek nekik lényegtelenek?


2020. jan. 4. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Lenyegtelen.
2020. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Neee, semmikepp se nyulj magadhoz. Annyira izgato latni ha egy pasi ki van ehezve es amit csinal a no attol kikeszul:D max kerd megkozben hogy lassan csinalja, erzekien, huzza el kicsit (gondolom attol lassabban mesz el)

A sok sperma meg nem szamit. Ha a lany engedi szajba, akkor nem fogja erdekelni ha mar ott van. Ha nem akarja lenyelni akkor meg mindegy, sot izgato is ha sok jon

2020. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem szokott zavarni. Szerintem hagyd meg neki, ha már kérte is. :) L
2020. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, nem fogja lenyelni.
2020. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leszoktam nyelni mindig,de két hetes adag az már nagyon sok lenne!
2020. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

...az egyik exem kifejezetten szerette, amikor jól tele voltam, ha hetekig távol voltam munka miatt, mindig írogatta az sms-eket, hogy eszembe ne jusson kézimunkázni, mert az első adagot a szájába szeretné.

Ez rendszerint már a bejárati ajtóban megtörtént, ahogy becsuktam, nem is tartott tovább két percnél. Nem egy esetben még a nyakán is folyt, pedig megpróbálta lenyelni mindet.

Utána jött a vacsora-fürdés, és esti szex c. rutin. Sokszor még ott is sikerült rendesen telitölteni -de már nem a száját. :)

2020. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En undorodom a suru spermatol es a szamba nem engedem.

Ha nem suru, akkor mintha teljesen mas dologrol beszelnenk. Akkor orommel okozok oromet.

2020. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ki, a szopás fárasztó dolog. A leghosszabb idő amíg munkálkodtam egy férfin, másfél óra volt. Még napok múlva is éreztem a nyakamban meg az állkapcsomban. Én kitartó vagyok a végtelenségig, és szeretem is csinálni, de azért jobban örülök ha hamar eldurran.

A sperma mennyisége meg lényegtelen.

2020. jan. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!