Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti akiknek kapcsolata van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akiknek kapcsolata van, hol kerestek szexpartnert hogy ne bukjatok le? L

Figyelt kérdés
Gondolom itt arra hogy netes profilt csinalni eleg kockazatos pl tinder. Barki meglathatja az ismerosok kozul. Nem egyejszakas kene bulibol... de akkor megis hol lehetne ismerkedni lebukas nelkul? Ti hogy szedtetek fel partnert szexre?
2020. jan. 4. 23:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnek ilyen nők, nem kislányok.. Én jelenleg független vagyok de voltam már hasonló cipőben szóval semmi esetre sem próbálnám meg szétbombázni a kapcsolatot. Azt adnám meg ha tudnám amire vágyik, ha gyengédségre akkor azt, ha jó beszélgetésekre kirándulásra akkor azt.
2020. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Itt /F
2020. jan. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akár nállam is.Írj privibe ha gondolod.
2020. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!