Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány pózolós képeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány pózolós képeket rak ki az instagramjára, meg bulizós akkor lehet vele tartós kapcsolata az embernek?

Figyelt kérdés

Egy ilyen lány megbízható? Tehát ilyen fenék kinyomós, haspólós, csücsörítős lányokra gondolok. Akik sokat buliznak, és sokat ismerkednek fiúkkal.

Amiatt kérdezem mert én ilyen lányt ismertem meg, élőben nagyon aranyosnak tűnt, aztán ahogy a képeit néztem kiábrándultam belőle egy kicsit, pl olyan volt a profilképe ahol a tanga fürdőbugyis feneke látszott, meg sok fürdőruhás képe van fenn, ahol direkt mutogatja a fenekét, testét. Azért egy kicsit fura. Arra gondoltam hogyha ő lenne a feleségem akkor majd ha az unokái néznék ezeket a képeket mit gondolnának... Mert így vonzó, de azért egy pár évtized múlva szerintem nagyon durva ilyen képeket látni.


Igazából azóta semmi nem lett meg nem is lesz ezzel a lánnyal, csak kíváncsiságból kérdezem.

Amúgy nagyon megtévesztő volt ez a lány, élőben nagyon kis ártatlan cukinak tűnik, aztán nem is annyira az:D


2019. dec. 30. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem kellene. Lehet megbízható, de esze biztos nincs.
2019. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Ez olyan mint amikor valaki azt mondja, hogy "nem is kellene nekem ferrari". Dehogynem kellene, csak épp esélyed sincs, hgy megkapd, úgyhogy ezzel vigasztalódsz, hogy neked amúgy sem kellene.
2019. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A teste lehet hogy jó, de ha belül nulla, akkor azzal sokra nem lehet menni.
2019. dec. 30. 22:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiszen te magad mondtad, hogy aranyosnak tűnt. Mindegy, te csak gondolj a jövőbeli feleségedre, majd másokkal jól ellesz helyetted.
2019. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Sosem értettem, hogy ezeket a dolgokat miért kavarják. Attól, hogy valakinek jó az alakja és megmutatja, még lehet vele komoly kapcsolatot is összehozni. Sőt, sokszor ezek a lányok tökösebben közlik, ha probléma van vagy vége a kapcsolatnak.

Ne csináljunk úgy, mintha nem lépne félre ugyanannyi cuki lány. Sőt, ők inkább bevárnak egy biztos új befutót, aztán lépnek.

2019. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szóval instapitsával jobb szakítani, ezért kezdjünk inkább azokkal?
2019. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem!

Az ilyen lányok nem valoak komoly kapcsolatra.

2019. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
#6: Sehol nem írtam ilyet. Felőlem azzal kezdesz, akivel akarsz, csak unalmasak a logikátlan állítások és előítéletek. Felőlem azzal kezdesz, akivel akarsz. Legalább több nő jut nekem.
2019. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Gymnospermatophyta ***** válasza:
37%

Hogyha normális értékrenddel bíró barátnőt szeretne valaki, szerintem nem próbálkozik ezeknél a lányoknál. Ez független attól, hogy lenne-e esélye vagy sem. Elvégre rengeteg szép és értelmes lány van... ennyi erővel Náluk sem lenne értelme próbálkozni, ha "nincs esélyed" ( amúgy meg kitudja, mindenkinek más jön be ). De mégis inkább őket választja az ember, mint az instás magamutogatókat. Talán nem kell magyarázni, hogy miért.

(Mint ahogy a Ferrari mellett is még millió autómárka van. És bizony van olyan, akinek nem jön be és nem pont azt venne, hogyha megtehetné. Ha egyáltalán szeretne vezetni.)

2019. dec. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ferrari megbízhatósága híresen rossz.

Ráadásul magyar utakon nem is képes elmenni.

Bőven elég a bömbi, merci, Subaru, Honda. Akinek ennél több kell, az nem autót akar, hanem elismerést és státuszt.

2019. dec. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!