Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire lehetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehetnek a valóságban gyakoriak az Anya-Fia, illetve Fiú-Anya Idősebb Barátnője szexuális kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy egy anyuka kiveri a saját fia farkát, vagy az hogy a fiú hasonlóan intim viszonyba kerül az anyja egy idősebb barátnőjével.

2020. jan. 5. 01:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Anyuka veri a fia a farkát, miközben kisbaba korából mesél neki pelenkázásos történeteket, közben a fiú feszülő, síkos pinákról sóhajtozik.


Na, elég perverz már? ;)

2020. jan. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát ebben a zavaros világban , sok minden belefér egyes embereknél , de szerintem elég kevés ilyen lehet azért , ha még is , akkor talán az a nagyon buta és nagyon a mély szegénységben élők körében fordulhat elő talán , egy nagyon a külvilágtól elzárt helyen max , szerintem !!!
2020. jan. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Anyuka veri a hátradőlt fia farkát az ágyon, miközben a babakori pelenkázásairól mesél neki.


Közben a fiú feszülő pinákról és illatos fehér csipkés bugyikról sóhajtozik.


Na, elég perverz már ;)

2020. jan. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom a film címét , már nem emlékszem , valami Olasz film volt és a szegényekről szólt / cigányokról / - na abban lehetett látni hasonlót , egy helységben aludtak kb : 10 -15 . n és ha valaki hazavitt egy csajt , azt mindenki dugta , aki érte az este ! És a csaj csak annyit kérdezett a sötét helységben , hogy te ki vagy ? - és ha akart , bemutatkozott az illető , ha nem , akkor úgy is jó volt ! A lényege az volt , hogy minden szülni képes kiskorú lány , állandóan terhes volt ! Szóval elég durva film volt , és ha már ilyen filmet forgattak , akkor miért ne lehetne valóság alapja ?!
2020. jan. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Az exem annyira bele volt ragadva az anyja seg gèbe, hogy szerintem viccen kívül dugtak is.
2020. jan. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5%
Az igen , akkor nagyon mély anyja , lánya szeretet volt közöttük !
2020. jan. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Pasi volt. :D
2020. jan. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Húha , az nagyon durva !
2020. jan. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem biztos van olyan nő akit fantázia szinten megmozgat az anya-fia szitu vagy erotikus történetek.Valamiért azonban egyik nő se merné felvállalni még a párja elött se..Van köztetek ilyen csaj akit izgat?
2020. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha elfogadott lenne sok fiu élvezné,hogy kiveri neki,de azok a nök akiknek eszükbe jut még maguknak is szégyellik bevallani
2021. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!