Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki korán vesztette el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki korán vesztette el a szűzességét, az visszanézve hogy viszonyul a dologhoz? Jó volt, vagy jobb lett vona várni még?

Figyelt kérdés

16 éves kor táján már nagyjából érettnek tartok valakit, hogy belemenjen és elkezdje a szexuális életet.

Ennél fiatalabban, akár 14 éves kor körül (vagy alatt: ilyen is van!), még nagyon durvának gondolom, nem hiszem, hogy elég érett valaki erre.


Van valaki itt, aki korán vesztette el a szűzességét és elmondaná, hogy mit gondol a témáról?



2020. jan. 5. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Szerencsére mindenki saját magának dönti el, mikor fekszik le valakivel és nem más. Mi az, hogy te 14 évesen valaki éretlenek tartasz, 16 évesen meg valakit érettnek. 2 év ebben a korban nem akkora nagy döntő momentum. 14 és 16 év körüliek kb azonos agyi szinten vannak ugyanúgy.
2020. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
15 voltam mikor megtörtént, az első párommal történt, kívántuk és szerettük egymást, 3évig voltunk együtt! Nem bántam hogy megtörtént, teljesen érett voltam hozzá.
2020. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Ez nem oszt ,nem szoroz sem elméletben,sem gyakorlatban.

Ez egy visszatártási elmélet volt a múltban ,hogy a lányok túl korán ne feküdjenek össze fűvel ,fával .A szűzhártya nem lezárta a hüvely elejét,hisz akkor a tampont sem lehetne felhelyezni .Menzesz idején a vér sem tudna távozni .

Kapcsoljatok már.

A fiúknál mért nem volt ilyen tiltás ? Mert ők nem eshettek teherbe idő előtt,ha szexeltek.

2020. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván egyénfüggő, de számomra azért mellbevágó hallani, hogy akár 13 évesen valaki túl van a "tűzkeresztségen". Egy 15-16 évesnél el tudom fogadni, hogy a helyére kerül a dolog és rendben lesz az élete és a szexualitása. Ennél korábbinál szerintem valami nincs/lesz rendben, esetleg sérül lelkileg, vagy eleve valami problémás háttérből jön.
2020. jan. 5. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
14 voltam és egyáltalán nem bánom. Hülyeség lett volna várni vele többet, azóta is együtt vagyunk. 19L
2020. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

#1

Sikerült azt az évet belőnöd, amikor az életében a legtöbbet változik az ember 2 év alatt. De úgy, hogy sem előtte sem a következő 80 évében nincs már ilyen fejlődéso szakasz ennyi idő alatt, mint 14-16 éves, ezért ez olyan szinten mellé ment, hogy csak az állítás teljes ellentétét kellene megfogalmaznod.

2020. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
15 évesen vesztettel el első barátommal, nem bántam meg
2020. jan. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!