Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt "sugarbabyk"?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt "sugarbabyk"? Mesélnétek arról, milyen is ez valójában? L

Figyelt kérdés

Hamar találtatok férfit, aki vevő a dologra? Vagy nehéz ilyet találni?

Miért csináljátok?

Nem bántátok meg a későbbiekben?

A környezetetek nem néz le emiatt?

Volt már kellemetlen élményetek egy ilyen kapcsolatban?

Mik a 'feltételei' ennek a dolognak? Hogy kell egy lánynak legalább kinéznie ehhez a 'munkához'?

Van bármilyen kihatással ez a dolog a későbbi életetekre?

(Nem kérek előítéleteket. Csak elgondolkodtatott a dolog)


2020. jan. 5. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
szia nekem volt egy sugarbaby-m ha érdekel férfi szemszögből is tudok mesélni.
2020. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Sugarbaby az az önmagától elszállt csaj, aki saját állítása szerint nemqrva, ezért több pénzt kérne a szexért, illetve ahhoz sincs nagyon kedve hogy a pénzért odaadja magát, inkább ha lehet csak kapja meg a pénzt mert az neki jár, ja és óránként persze 50-70 ezer mert ő megérdemli,ésmert ő nemqrva. :D


Így működnek. :)

2020. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Máris jönnek a kuncsaftok. Tarifát ne felejts el írni nekik privátban csillagom. Keress egy jó nőgyógyászt meg egy nemibeteg gondozót is és a számukat írd le. Hátha elkapsz a vendégeidtől valamit.

Bocs, de inkább a rosszlányok a netről helyetted.

2020. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
En kivancsi vagyok,hogy egy ferfi szemszogebol ez milyen. Leirjatok?
2020. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Ismerettség által találtam/találok. Egyetem mellett semmi munka nem fizet ennyit, kell a pénz. Nem bántam meg. Eddig csak vonzó daddyjeim voltak, még élveztem is a dolgot. Igen volt kellemetlen. Muszáj jól kinézni (mindenkinek más a szép lány de azért lehet könnyen átalánosítani). Ha ronda vagy senki nem fog fizetni. Nincs kihatással
2020. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!