Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 16 cm a péniszem lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Daank kérdése:

16 cm a péniszem lányok szerintetek ez jónak számít?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha használni is tudod akkor igen.
2020. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen pózokban! Misszionárius, kutya, meg van pár póz, amiknél simán bemegy tövig és nagyon jó mindkettőnek. De vannak pózok, amikor nem tud teljesen bemenni és úgy nehezebb... Érdemes kitapasztalni a pózokat. Például van egy, ami nagyon klassz nem tudom a nevét, de úgy van, hogy a férfi van felül misszionárius formáció, csak a nő féloldalasan. Lehet többféleképp pl. a nő bal lába a férfi két lába között fekszik, és a nő jobb lába a férfi jobb lába jobb oldalán van, így a női fenék van felül, de mégsem kutyapóz. Szopásnál pedig ez a méret sokaknak simán lehet hatalmas!
2020. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem boven jo ez a meret. Nekem ami ennel nagyobb az kenyelmetlen
2020. jan. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen sztem jó
2020. jan. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Napi hülye gyerek kérdés, aminek semmi értelme.
2020. jan. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fú ezt minden nap felteszi valaki.


Amúgy ez a 'jó' méret szerintem, nem egy nagy durranás, de elég. Én srác vagyok, hasonló mérettel, de tudni kell, hogy nem csak a hossz, a vastagság is fontos. +- pár centinél fontosabb az mit csinálsz, ha meg mikropéniszed van, vagy valami huszonpluszcentis óriáslőcsöd, akkor meg sejtheted, hogy gondok lesznek...

2020. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!