Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csendesebb, nyugodtabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendesebb, nyugodtabb fiúval egy lány sem akar szexelni?

Figyelt kérdés
Minden lánynak a pörgés kell. Meg a sok beszéd. Én így látom.
2020. jan. 6. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul látod
2020. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A páromnpont ilyen. És képzeld, szexelünk.
2020. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Parom kifejezetten nyugodt 2 eve vagyunk egyutt es meg sose sikerult felidegesitenem. Tarsasagban se egy szoszatyar es mar jegyesek vagyunk !

22/l

2020. jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

4 es

Szánalmas lehet az életed ha csak ilyen nőket veszel észre. Szállj ki az internet világából a való életbe. Meg fogsz lepődni.

2020. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem akarok
2020. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem önmagában a csendességgel és a nyugodtsággal van baj, hanem hogy lehet hogy ezek rossz szociális készségekre utalnak. Ahhoz hogy valaki eljusson a szexhez tudni kell először is jó benyomást kelteni, másrészt pedig flörtölni. Az hogy ez konkrétan mit jelent az lányonként eltér. Biztos vannak rengetegen, akiknél esélye sincs az embernek ha nem jár rendszeresen bulikba és nem a baráti társaság középpontja de közel sem minden lány ilyen.
2020. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!