Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen jelei vannak annak ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak ha egy lány csak szexelni akar velem, és nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal, és lehet nagyon félreértettem a vielkedését. 20 év körüliek vagyunk mindketten. Az apukám barátjának a lánya. Nagyon sokat néztünk egymásra, én odáig voltam érte. Beszéltünk, eleinte érdeklődő volt, de egy idő után már csak én akartam megismerni. A nézése alapján tetszettem neki az tuti. Direkt mellém ült le, finoman hozzám ért. ÉS ha megérintettem akkor nem zavarta őt. Én nem az a típus vagyok aki kalandot keres, inkább barátnőt. Ez is az oka hogy nem vettem észre a jeleket, de így utólag azt érzem hogy akart volna szexelni, de az is lehet hogy csak széditett. Mostmár megszakadt a kapcsolat:(

Szerintetek benne lett volna a szexbe?

Az a fura hogy ezeket a jeleket akkor csinálta amikor mások is voltak ott, amikor csak ketten akkor nem, és ez nagyon megtévesztő volt. Nem vagyok nyomulós típus.


2019. dec. 27. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

1) Attól hogy egy nő hozzádér, kedves veled még nem jelenti azt, hogy bármit is akar tőled, max. annyit, hogy szimpatikus vagy neki. Ami egy jó kezdet, de abból neked kell kihoznod a dolgot.

2) Ez a hajó már elment bro', akkor kellett volna kezdeményezned. Legközelebb ha hasonló szituba kerülsz ne várd a sültgalambot, hanem legyél kezdeményező - a kezdeményezés nem azonos a nyomulással. Nyomulás az ha túlzásba viszed, vagy olyannál kezdeményezel ész nélkül aki nem nyitott rá.

3) Általánosságban onnan tudod, hogy egy nő csak szexet akar, hogy... beszélgetsz vele, szimpik vagytok egymásnak, csók, tipi-tapi stb. ágy, majd utána azt mondja bocs' de csak dugjunk inkább semmi más :D

2019. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt azért jó,ha tudod,hogy a legtöbb kapcsolat 1éjszakásbol indul. Jó vagy az ágyban figyelmes vagy, önzetlen, zörődsz vele, intelligens vagy akkor következőnek is odamegy majd nem érdekli más csak te és azt veszed észre,hogy kapcsolatban vagytok.


Senki sem vesz zsákba macskát. Kipróbálja mit tudsz, utána dönt,hogy akar vagy sem.

Minden alkalomra le kell csapni, nemtudhatod melyik lesz a nagy ő.

2019. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elötted térdel és jár a feje mint egy fókának és azt mondja mást nem akarok.
2019. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!