Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nehezen tud csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nehezen tud csak elélvezni. Miért lehet így?

Figyelt kérdés

1.5 hónapja vagyunk együtt kb. Most lesz 50 éves, sportol,egész életében sportolt, nincs káros szenvedélye. Sokat dolgozik, stresszes, fáradt.

Nehezen élvez el, orál szex során semennyire, vaginális szexnél inkább vagy ha maga fejezi be. Kíván, a merevedése rendben van, fel is van izgulva szóval nem ilyen jellegű szerintem a baj.

Ha együtt vagyunk sokat szexelünk, kb. A 3. Menetre sikerül elmennie.

Lehet a stressz az oka? Ő is tudja, hogy nehezen megy neki de én még nem akartam felhozni.

Még nem találkoztam ilyen problémával.

Köszi! 38N



2020. jan. 6. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb aljon es nehezen menjen el mint kokadt pimplivel próbálkozzon
2020. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Én ha stresszelek szintén nagyon nehezen tudok csak elélvezni. Rendben van a szex, élvezem de nem tudok elmenni csak nagyon nehezen, ez normális. Segíts neki azzal hogy valami új technikát használsz. Gondolok prosztata masszázsra de vannak a péniszen és a makkon olyan pontok amik stimulálástól nagyon hamar elélvez a partnered.
2020. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ezzel én is így vagyok. De nem azért mert nem tudnék elélvezni hanem megvárom amíg a párom totál kielégül és a 3. 4. Menet után élvezek el.

A pàrod is így lehet vele. Önzetlen.


Nem értem hogy ez neked mért probléma ha neki nem az.

2020. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
50 éves, sok csodát látott már, had menjen el nehezen. Ha neki nem probléma, neked se legyen, csak élvezd hogy sokáig áll! Ha áll a cerka rendesen, nem veled van a gond, nyugi.
2020. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
50 felett mar nem ugyanolyan a szex. Nem izgul fel az ember mar csak egy pucer nore vagy atlagos szexre, ezert mehet el nehezebben. De szerintem nyugodtan hozd fel a temat es kerdezd meg. Majd o elmondja hogy miert van ez es esetleg hogy tudsz segiteni. O is tisztaban van vele azt irtad. Akkor nem bantanad meg vele
2020. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Ezért nem kell aszalt szilvákkal összejönni
2020. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló a működésem, az oráltól egyáltalán nem tudok elmenni, a puncitól pedig csak sok idő után. Valószínűleg azért, mert sok éven át voltam egyedül és hozzászoktam a nagyon hosszú ideig tartó (ugyanakkor nem túl erős) masztihoz. Ez egyrészt nagyon jó, hisz a párom így sokszor el tud élvezlni, és én is hosszasan ki tudom élvezni az örömöket. Viszont a végén, ha én is orgazmussal szeretném kiteljesíteni a menetet, elég könnyen hajszolásba megy át, néha el is fáradunk, elunjuk. De összességében egy luxusprobléma, ezerszer inkább ez, mint a gyorstüzelés.

29F

2020. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Tündikém, te dicsekszel!
2020. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2020. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 laszlo racz ***** válasza:
Nyalnikel hogy elzsibadjon a nyelved nyalni.
2020. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!