Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha nem, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem, vagy csak nagyon nehezen tudok elélvezni szex közben?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok, viszonylag sok partnerrel magam mögött, és bár többségükkel élveztem magát a szeretkezést, konkrét orgazmust összesen két alkalommal éltem át közben, minimum egy óra reszelés után. Az összes többi esetben még akkor sem, aztán meguntuk, elfáradtunk, és vagy kézzel segítettem a végén, vagy inkább hagytam a francba. A lányok többsége örül neki, de számomra kínzás, teljesen elveszi már a kedvem a szextől a dolog. Kézzel jobban megy, mivel ugye pontosan ismerem hol, mikor, hogy szorítsak rá, de az is minimum 15-30 perc közti idő. Arra is gondoltam, hogy esetleg túl kicsi ahhoz, hogy megfelelően stimulálva legyen, de akkor a lányok sem éreznék valószínűleg, és az 5 centis szélesség (kerületben 15+) statisztikák szerint nem olyan rossz. Gumiban meg aztán végképp nem érzem, de anélkül sem. Többször azt sem tudom, hogy bent van-e, csak abból, hogy felnyög a partnerem. Van esetleg ötletek, hogy mit lehet ilyenkor tenni?

2019. márc. 14. 09:33
 1/10 Diavolino44 ***** válasza:
Milyen gyakran vered ki?
2019. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Változó, régebben minden nap, mostanság talán minden másnap. De próbáltam már, hogy nem vertem aktus előtt 12 napig, akkor ugyanez volt az eredmény.
2019. márc. 14. 10:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó neked. Szerintem egyszerűen verd ki kézzel, mikor már megunod, nincs abból semmi baj.
2019. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Diavolino44 ***** válasza:

Okes,

Sz.r tanács lesz. De érdemes megfogadnod.


Ne élvez el most egy darabig. Amugyis csak jóformán kipréseled magadbol, nem hiszem, hogy az orgazmusélmény egetrengető lenne. De ha így folytatód akkor egyre jobban elerzeketlenedik a farkad, s nem fog normálisan felállni.

Maszturbacio vagy szex alkalmával, ne élvez el, állj meg azon a ponton ahol van visszaút. Mond a csajnak, h tantrazol. Akkor élvezz el először mikor úgy érzed, nah ez kb 20 perc volt vagy amennyi szerinted az ideális. De semmiképpen ne akkor ha már szexeltek egy órája. Mert először az lesz, hogy egyre jobban fogod kívánni ot, a mervedesed meg erősebb lesz, s mikor kb 1 óra szex után sokkal jobban fogod kívánni az elelvezest. De Kovi alkalommal pl másnap ugyanolyan potens leszel, s elkezd az időlecsokkenni.

2019. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne matyizz annyit
2019. márc. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Calami szexuálpszichológiai gond van veled. Egészséges pasi ilyeneketnem ír, csak akiben nagyfokú gátlás van. A ferfi orgazmus ugyanis mondhatjuk, hogy passzív orgazmus, azonkivül, hogy kibe kibe jár a f@rka a nőben, mas nemigen kell hozzá hogy bekövetkezzen. ( ez hüvelyi aktusra ertendő).

Az is a pszichés gátlás tényét erősíti, hogy magadbak se tudod kiverni normáli időintervallumban.

Valamilyen mely, lelki gond állhat aprobléma hátterében, irány egy sexuálterapeuta / sexual pszichológus!!

2019. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyéjszakás kalandok terén a legtöbben még pozitívumnak is tekintik ezz, de párkapcsolatban úgy vettem észre, hogy a lányokat legalább annyira frusztrálja a dolog, mint engem, mert néhány sikertelen alkalom után úgy érzik, velük van a gond, hiába próbálom bizonyítani, hogy az én hibám. Ez pedig rám is nyomást helyez, és előfordult, hogy egy idő után már normális merevedésem sem volt a stressztől. Mindenesetee köszönöm a válaszokat, ha egyik opció sem jár sikerrel, akkor valóban felkeresek egy szexuálpszichológust.
2019. márc. 14. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert nem kapsz megfelelő mennyiségű ingert, visszajelzést. Elképzelhető, hogy a felnőttfilmes ingerekhez szoktál hozzá.
2019. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha még egy tanácsot meghallgatsz, akkor annyit, hogy nincs esetleg idegsérülés a péniszednèl. Amikor egy ideg megsérült a farkamnàl, ugyanez volt a helyzet. A szex, maga a dugás része is maratoni hosszú volt. Annyira, hogy a párom valóban nem szerette az órás reszeléseket, bármit is mondanak a férfiak. Nekem ha jól emlékszem millgamma idegregeneráló segített valamennyire. Legalàbb annyira, hogy hetven százalékban Én is élvezzem a szexet. De tényleg hosszú ideig tartott még kiverni is. A kezem, vállam elfáradt.
2019. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erről még nem hallottam, de utánanézek, hogy esetleg nem ilyen baj van-e.
2019. márc. 19. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!