Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megnéznétek ilyen felsőben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megnéznétek ilyen felsőben ilyen alakú (mellű) lány cicijét? Ha egy pasi megnézi az enyémet sokszor, pedig általában így nézek ki (eltakarom) akkor bejöhetek neki?

Figyelt kérdés

[link]


Írjatok kort és nemet:)


2020. jan. 6. 15:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
AZ ilyen alakú lányok az ideáljaim. Mindig megnézem ami tetszik!
2020. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lersze hogy megnézném,nagyonszertem az ilyen aljatot...ha mar nem látja a feneket is megbámulnám:P

18f

2020. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 mikeXxX ***** válasza:
100%
Ha tippelhetek azt mondanám hogy nagy melled van azért is nézi meg persze azért mert nincs kirakatban még látszik hogy mi van ott. 40f
2020. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kicsi a mellem.
2020. jan. 7. 20:07
 15/16 anonim ***** válasza:
41%
Ismerjük meg egymást! Biztos vagyok benne hogy bejövünk egymásnak! 11. voltam.
2020. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 mikeXxX ***** válasza:
100%
Akkor még szép formás lehet neked vagy esetleg jó a push up de az is lehet csak szimplán jó az összkép de szimpi vagy neki az biztos.
2020. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!