Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes csak ezért elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes csak ezért elmenni prostihoz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eddig összesen egy nővel voltam életem során, igaz vele azért hosszabb ideig együtt voltunk, de mióta szakítottunk nem volt senkivel dolgom. Randik, próbálkozások természetesen voltak és vannak is, de még egy fránya egyéjszakás kaland se jött össze, nemhogy bármi több.

Ez természetesen frusztrál, mert elég régóta tart ez az állapot és lehet már emiatt is nehezebben megy az ismerkedés. Mégis a fő ok amiért prostihoz mennék: cikinek érzem, hogy csak egy nővel voltam.

Viszonylag sokszor merül fel haveri társaságban témaként, hogy korábban kinek hány nő/férfi volt az életében, esetleg elmesélnek egy-egy sztorit is az illetőről. Tőlem szerencsére így direktbe senki nem kérdezte meg, hogy "na, hány nővel feküdtél le eddig?" de azért másmilyen hasonló jellegű kérdéseket már kaptam.

Abba pedig belefáradtam, hogy össze-vissza hazudozzak számokról, és nemlétező kalandjaimról. Ezért gondoltam arra, hogy elmennék 2-3 prostihoz, hátha visszajön az önbizalmam és ha úgy van akkor őszintén mondhassam hány nővel voltam eddig.


22/F



2020. jan. 4. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen.
2020. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hellmano ***** válasza:
Menj nyugodtan. Jobb, mint toszó mozdulatokat imitálni a levegőben! Meg hátha tényleg meghozza az önbizalmad és jobban mersz nyitni a csajok felé. Bár itt ugye egyből megvan, amiért ott lehet honapokat kell, majd teperned és még akkor se biztos...
2020. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy azoknak a sztoriknak van alapja, amiket a haverok mesélnek? Hallottam én már huszonéves nagyarcú pasit, mikor előadta, hogy ő mekkora nagy kan. A barátnője, meg elmesélte, hogy 5 percig bírta.
2020. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a leírtak miatt szeretnél prostihoz menni szerintem ne tedd nem fog megoldást hozni rá ....... de ha nagyon kanos vagy és miután kelégítetetted magad ... és még akkor is ugy érzed szivesen kardélre huznád a kiszemelt prostit okkor nosza...
2020. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez hatalmas hulyeseg..

kamuzz valamit aztan csa. Nem kell tulbonyolitani es nem kell sokat kamuzni. De ha 2-3 no ‘kellene’ akkor nem olyan nehez kamuzni es megjegyezni. Azt csak eszben tudod tartani.

Egyebkent meg miert lenne ciki igazat mondani? Ha a haverjaid cikiznek emiatt 22evesen!!! akkor az eleg gaz. Marmint lol hany evesek 15? Ha ilyen primitivek akkor nem is kar ha osszekaptok

2020. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ne azért menj hogy haveri társaságban felvágj a számokkal,férfiember nem azért keresi ezen lányok társaságát...
2020. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem cikiznek emiatt hisz, mint mondtam nem is tudják egyelőre. Ők sem felvágnak azzal kinek hány volt, teljesen átlagos számokat szoktam hallani, 3-5 esetleg 7-8 ami már többnek mondható a társaságban.

Olyan is van akinek szintén csak egy volt, de neki egy elég régóta tartó kapcsolata van azzal az egy nővel. Viszont én cikinek érezném, hogy hosszú ideje egyedül vagyok, ennyi idő alatt másnak egy tucat összejön legalább.

Bizonyára amúgy is jó érzés lenne, tehát nem csak és kizárólag azért mennék, hogy elmondhassam magamról hány nővel voltam.


Kamuzni pedig lehetne, biztos más se mond teljesen igazat a sztorikkal kapcsolatban, de én nem szeretnék (tovább) kamuzni. Volt már, hogy felmerült a kérdés, hogy volt-e egyéjszakás kalandom. Ott kénytelen voltam azt mondani, hogy igen, mert azt sokan tudják, hogy komoly kapcsolatom csak egy volt. Azt meg nem nehéz összerakni, hogy ha valakinek egy kapcsolata volt de se egyéjszakás, se barátság extrákkal nincs akkor valószínű csak egy nővel volt.


Valószínűleg nem cikiznének ki emiatt, normális társaságról van szó. Inkább én szégyellem kicsit, főleg hogy a megjelenésem, személyiségem miatt hihetik azt, hogy jóval több nőm volt. Sokan mondják, hogy jól nézek ki, társaságban jó a szövegem is kicsit extrovertáltnak mondanám a viselkedésem, emiatt volt már aki meglepően nagy számot tippelt.

2020. jan. 4. 19:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne menj emiatt prostihoz! Szedjél össze egy nőt egyszerűen scak félénk vagy sé nem mersz nyitn i a scajok felé! an ez a legnagyobb probléma. Amúgy ah prostihoz mész sem lesz nagyobb önbizalmad mert érzelem nélkül fogtok szexelni gakorlatilag.. prostik is utálják csinálni szóval..Ha mégis prostihoz mész : Vigyél ajándékot neki pl rafafeló, vagy parfüm és legalább 5 ezret csengessel plusszba borravalónak... abból a pénzbol ink. viygél el egy jó csajt vacsizni :P
2020. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menj. És ha már prostihoz mész, akkor valami fullos, igényes csajt válassz. És akkor egyúttal elmondhatod azt is, hogy mekkora mellei voltak, mennyire tudott szopni, stb.
2020. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Illetve amit még kifelejtettem, ismerkedésnél is volt ez hátrány.

Sok nő megijed attól ha a pasi túl kevés nővel volt együtt. Azt feltételezik, hogy tapasztalatlan vagy valami defektje van a pasinak. Valójában pedig semmivel nincs több tapasztalata annak sem aki szórakozóhelyen felszedett életében 3-4 nőt és szexelt velük 10 percet, mint annak akinek egy kapcsolata volt éveken keresztül.

Szóval már arról is letettem, hogy ismerkedés során őszintén válaszoljak ha kérdezi egy nő. Persze azt se mondanám el, hogy a 3-4 nő jó nagy része prosti volt, mert valószínű azt se értékelnék.

2020. jan. 4. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!