Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl hangosan masztizok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hangosan masztizok, hogyan lehetnék “halkabb”?

Figyelt kérdés
Főleg ha ujjazom magam, nagyon hangosan nyögdécselek meg hát a puncinedv miatt lent is “hangos”. Félek hogy egyszer lebukok emiatt, hogyan lehetnék halkabb?
2020. jan. 6. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Tegyél pillecukrot a szádba, mint ahogy ebben az oktatóvideóban mutatják. A puncidat meg fújd hajszárítóval, akkor nem lesz nedves.

https://www.youtube.com/watch?v=TgM1LytvJiU

2020. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Én is hangos vagyok

19/l

2020. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Oh, engem ez izgatna :)


29/F

2020. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Ne nyögdécselj.


Illetve próbáld a masztikat úgy időzíteni,hogy egyedül legyél.

2020. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ujjazás nekem is hangosabb a nedv miatt, de a számat próbálom harapdálni, hogy legalább ott ne adjak ki hangot
2020. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ujjazásnál nekem is “cuppog” a nedv a hüvelyembe, viszont a nyögdécselést vissza tudom tartani, ha mégis olyan intenzív az érzés, akkor pivit megállok
2020. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is elég hangos vagyok, ami elég gáz mert itt papírvékonyak a falak 🤷

20/L

2020. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden szexuálisan egészséges embernek végez önkielégítést,(még a majd kilencvenes özvegy bácsi is húzkodja a kukacát vagy a középkorú református papnőnek is van vibrije)

Tavaly külföldön dolgoztam,heten laktunk egy lakásban. A villanyborotva vagy a zuhany hangjával álcázzák,hogy magamhoz nyúlok. Aztán egy másik fórumon a fenti szösszenetet írta a tisztelendő anya😉

2020. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tegyél a puncidra hangtompítót. A nyelvem megsúgom nagyon halk..
2020. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 érdeklődő35 ***** válasza:
paplan alól nem hallatszik ki a cuppogás, de már zárt ajtónál se. Csak te a félelmed miatt gondolod. A nyögéseid meg tompíthatod, ha ráharapsz sgy kendőre, vagy hason fekve befúrod a fejed a p@rnádba
2020. jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!