Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nők! Miért vállaljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők! Miért vállaljátok nehezebben ha tetszik nektek egy fiatalabb pasi? Miért közeledtek nehezebben?

Figyelt kérdés
Pontosabban miért vagytok elutasítóak fiatalabb pasik közeledésével kapcsolatban?

2020. jan. 6. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert az nem elfogadott sajnos.
2020. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Mekkora korkülönbségről van szó tulajdonképpen?


Az idősebb nők már szeretnek komoly dolgokról beszélgetni, és ezt bizony egy nagyon fiatal sráccal nehéz.

2020. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem leginkább társadalmi dolgok miatt.
2020. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Egy igazi nőt sosem érdekelne mit szólna a környezete a korkülönbségre, inkább azzal kellene foglalkoznia, hogy boldog lehet valakivel. Én osszejönnék egy 40 évessel is, volt már szerencsèm sok randihoz ebben a korosztályban.

27/F

2020. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert az, hogy tetszik valaki aki fiatalabb, nem jelenti azt, hogy ki is akarunk vele kezdeni.

Csak megállapítjuk helyes, és ennyi.

Vakok nem vagyunk,

2020. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már fiatalabb barátom, de azért azt lássuk be, hogy a legtöbbnek csak az idősebb nő is megvolt strigula behúzása miatt érdekes a dolog.
2020. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nikszike ***** válasza:
77%
Fiatalok másképp gondolkoznak. Egy idősebb nőnek szerető, gondoskodó férfi kell, nem pedig egy dugó masina akinek csak a kefélésen jár az esze. Persze tisztelet a kivételnek vannak érettebb mentalitású fiatal pasik, de általában ez jön le, hogy fiataloknak csak szex, hamar otthagyják a másikat. Biztonság, magabiztosság, feltétel nélküli szeretet, megbízhatóság.
2020. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem pont a fiatalabbak vonzanak.

N32

2020. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akik el utasítanak, de ha sokáig próbálkozol, kedves vagy, meg stb, meg adják maguk. Én is írok egy nővel, aki 45 őt de viszont most is nagyon szexi meg 10/10-es. 21 vagyok és írta hogy, ő nem csinálná velem, meg anyja lehetnék, de nem adtam fel, és most már képet is küld meg benne lenne, elején pedig alig akart vissza írni is. Most meg már szexet tervezzük, és be vallotta volt 21 éves fiúval, ő vette el szüzességét is. Úgy hogy, próbálkozz lehet le ráz de ha normálisan írsz meg bókolsz sikered lesz. Ne támad le egyből szex témával.
2020. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*anyám lehetne*
2020. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!