Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elméleti kérdés: Ha egy jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés: Ha egy jó alakú, szép fiatal lány adna jeleket egy 20 évvel idősebb foglalt pasinak hogy tetszik neki, akkor szerintetek a pasi elhagyná a nála idősebb barátnőjét?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 17:04
 1/9 A kérdező kommentje:
(És a pasinak is tetszene a lány)
2019. okt. 30. 17:05
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem, elhagyni senki nem akarja sem a felesegét, sem a barátnöjét, csak szerelmeskedni akar
2019. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Zsoltmester ***** válasza:
75%
Nem csak azt hazudná hogy igen, azért hogy megdugja egyszer vagy ha elég ostoba a csaj akkor sokszor.
2019. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Van aki igen, és van aki nem.
2019. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Asszem talán valami hasonló korú pasi vagyok. Én spec nem csinálnék ilyet. Nemcsak hogy nem hagynám el, nem is nagyon érdekelne a dolog, mert szerelmes vagyok.
2019. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ... aki csak ripsz-ropsz elhagyja a párját csak azért mert felbukkant egy fiatal nő - na azt a kapcsolatot tényleg érdemes lezárni. Aki viszont szereti a párját, boldog, (szexuálisan is) kiegyensúlyozott kapcsolatban él annak max. az egóját fogja legyezgetni hogy még mindig bejön a fiatal csajoknak, de ezért nem fog szakítani.
2019. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%

Általában nem hagyják el a párjukat, csak megcsalják őket.

Én legalábbis ezt látom általánosnak a sikeres 40-es, 50-es férfiak között.

2019. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Ne jeleket adj! Nem az őskorban vagyunk. Ne akarj nős pasit! Itt vagyon én is egyedül álló, és egy nőt sem találok aki komolyan akarna ismerkedni.
2019. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a biztosat a bizonytalanért senki sem szivesen adná fel. Ez veled is így van biztos vagyok benne. Főleg úgy hogy ez még csak az egyik tetszik a másiknak szituáció. Nem elsöprő szerelem. A másodikat pedig abba gondolj bele ha a jelenlegi párjával ezzel megtenné, idővel veled is ez lenne. Fiatalabb csaj mindig lesz te is öregszel majd.szerintem korrektebb lenne ha odamennél elmondanád neki ,hogy tetszik neked. Nem akarsz semmi komolyat csak szexet. Jól elégítsen ki mert ezt kívánod. Ennyi.persze szigorúan akkor ha ezt tudjátok normálisan kezelni. Így nem megy szét egy család.
2021. aug. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!