Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van olyan köztetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan köztetek, akit izgatnak a pisis játékok, pisiszex?

Figyelt kérdés
Sziasztok lányok! Hozzátok szól a kérdésem. Izgatnak e titeket a bepisilés, a lepisilés, a pisiszex és ilyen dolgok. Én 22/F vagyok és légyszi kort, nemet írjatok. köszi.

2020. jan. 6. 19:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%

Menj el egy öregek otthonába, ahol be vannak pelenkázva az emberkék, ott kiélheted magad.


Kit izgatna az, hogy bepisil? De komolyan, ennyire nem lehetsz mentálisan félresikerült.

2020. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kedves egyes! A kettő azért nem ugyan az, nyilván nme erre értettem, nem öregek otthonára és betegekre gondoltam. A Mentálisan félresikerült az te vagy, mert ha nem izgat ez téged, fogalamd sincs mit kérdeztem, akkor ne kommentelj, a véleményed pedig tartsd meg magadnak. Köszönöm.
2020. jan. 6. 19:52
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Engem igen 😊

20L

2020. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
A pisi pont nem de egyszer lehánytam egy pasi farkát aki túl mélyre tolta a számba. Utána értett a szóból is amikor azt mondtam, hogy elég! :)
2020. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Sose volt hozzá szerencsém.

23l

2020. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen

18/L

2020. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! ;)
2020. jan. 6. 22:38
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Én nagyon, de nagyon tudom élvezni :-)

Akár bugyiba, akár meztelenül, csak rajtam landoljon az egész :-)

2020. jan. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem próbáltam, de egyszer szerintem minimum ki szeretném probalni. 19L
2020. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
4%

Engem nem.

szerintem az emberiségnek ideje lenne erkölcsileg tisztulnia, hogy ne romoljon tovább a társadalom és azzal együtt egyénei,és akkor helyrehozhatjuk közösen az életben azt amit eddig az elmebeteg hataloméhes gyengelelkű emberek fostak ki a kezükből, aminek hatására egyre több a mentális betegség van és annak következményei.


Mivel az összes fétis, perverzió valamilyen mentális trauma, vagy helytelen életmód következtébe jön létre, ezért az ilyen viselkedés inkább a fejlődésünk útjában áll, mint hogy izgalmas mulatság lenne.

Se érzelmi, se mentális értéket nem közvetítesz a partnerednek eközben az akció közben, az emberi logikát és érzelmi intelligenciát megszégyenítő szerintem, hogy azzal akarsz élvezetet szerezni magadnak és a párodnak, hogy lehugyozod.


Remélem kielégítő választ adtam.

2020. jan. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!