Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostinál mennyire számíthat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostinál mennyire számíthat jó szexre az ember ha nem néz ki jól?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha nagyon nem tetszek neki csak gyorsan túl akar majd lenni rajtam?

22/F szűz



2020. jan. 6. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Te komolyan így akarod elveszíteni???
2020. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
22 évesen én még ezt meggondolnám. Inkább keress egy új hobbit, ahol sok nő van.
2020. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Azt jegyezd meg a prosti kétszer élvez el majd tőled! Egyszer ha fizetsz, másodszor, ha lelépsz. Amúgy meg, ha itt tartasz 22 évesen, akkor valószínűleg defektes vagy.
2020. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hellmano ***** válasza:
80%

Ha nem jössz be a csajnak, de valahogy kinézel, akkor megcsinálja a melót és ennyi. Ha nem jössz be neki, de még nem is vagy jóképű egy kicsit sem, akkor biztos tapasztalni fogod az "undort", hogy veled kell lennie.


Azt ajánlom, hogy idősebb nőt válassz, akinek sok pozitív visszajelzése van, neki el is mondhatod, hogy szűz vagy nyugodtan, szerintem jobban jársz vele, mint egy fiatal jobb krvával.

2020. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
helyezz kilátásba némi extra cash-t ha jól ki tesz magáért,vagy szólj hogy képzelje oda Brad Pitt-et
2020. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Unott, hideg, nyálkás színjáték lesz.

Mint egy lelketlen 36.5 fokos guminő, amit előmelegítettél a mikróban.

2020. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Számithat. Nekem csaknem mindig beváltották az elvárásaimat. Jo tapasztalataim vannak ezen a téren.
2020. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!