Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú lefekszik 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú lefekszik 20 lánnyal azt mondják rá milyen király. Bezzeg mikor megtudják hogy 20 fiúval lefeküdtem azt mondják rám r. banc. Hogy van ez? L

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 23:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
71%
Ezt hívják kettős mércének. Sajnos ez van! És valószínűleg még sokáig ez is marad!
2020. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
52%
Te dolgod, de azért egyszerre 20-al gangbang... :D
2020. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy felesleges és mérhetetlen dolog...de ez az én véleményem. 😀

22F

2020. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
36%
mert eltérőek a nemi szerepek, képek. a nőhöz vonzóként csatolódik egy ilyen tisztaság kép. a férfihez nem.
2020. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
79%
Én nem mondom ezt! 20 embernél már a fiú is és a lány is egy rib#nc.
2020. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
51%

Ennek több oka is van.

Egyrészt a nő a befogadó fél. Azért nem mindegy, na.

Másrészt az ősi ösztönök miatt. A férfi szórja a magvait, a nő pedig állandóságra és biztonságra vágyik amiben nyugodtan nevelheti az utódait.

Persze ezek az ösztönök már nem olyan erősek a mai modern emberben, de mégis megfigyelhető hogy a nagytöbbségben benne van. És amíg a többség hordozza, addig bizony az lesz a norma.

31N

2020. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

Én nem mondok egy ilyen lányra semmit se, de nem is tartom királynak, ha valaki 20 lánnyal lefeküdt. Mindenkinek ez a magánügye.


Szerintem én csak akkor néznék furán és kérdeznék rá részletesebben, ha nagyon sok partnere lett volna valakinek. De akkor sem szólnám le, csak megkérdezném milyen indíttatásból és hogy hozta össze, hogy ennyi legyen. (Ez mondjuk olyan 50+ partnernél.)

2020. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
40%
Ugy van ez hogy r. banc vagy
2020. jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
43%

Már nem is tudom melyik filmben hallottam:


"Ha egy kulcs kinyit minden lakatot, akkor az egy nagyon jó kulcs, ha egy lakatot minden kulcs kinyit, az egy sz@ar lakat". Naugye.

2020. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
47%

Kicsi anyu,most őszintén: mennyi erőfeszítésedbe kerül ,hogy lefeküdjenek veled?

Inkább tenned kell ellene.

Egy átlagos pasinak viszont csak úgy,senki sem bújik az ágyába.

2020. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!