Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Angolul illik beszélni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angolul illik beszélni ha néger pasival szexelsz?

Figyelt kérdés

Érdekes, hogy kérik, hogy angol nyelven történjen a kommunikáció, ez olyan furcsa.


Ti ,hogy szoktátok?


2020. jan. 7. 00:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
makoghatsz is, vagy mondhatod, hogy "oruletesen jó, urbe repítesz"
2020. jan. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Miert furcsa ha angolul akar veled beszelni mikor o is angolul beszel saj?:D ha te megismersz egy pasit aki kulfoldi de tud magyarul, te nem kerned hogy magyarul beszeljetek mert az neked konnyebb?

Btw en voltam mar tobb kulfoldi pasival is, sot olyannal is aki tudott magyarul (eros akcentussal) de angol anyanyelvu volt: magyarul beszeltunk de szex kozben osztonosen makog az ember igy angolul fejezte ki magat. Kerte hogy en is beszeljek angolul az felizgatja. Nyilvan hogy van egy kis akcentusom es hogy az o kedveert beszelek ugy. Ahogy engem is felizgatott az akcentusa. Meg az is ha angolul szolt hozzam szex kozben, az brutal izgato volt.

Szoval sztem ne agyald ezt tul ennyire

2020. jan. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha ennyire entelegencs vagy, gondolom, nem neztek ki beloled, hogy erdemlegesen tudsz franciaul. Van volt brit meg holland gyarmat, meg mas is, de majdnem egesz Afrika nyelve a francia. Csak ok tobb nyelvet beszelnek, mint mink. Meg az is lehet, hogy szuletett britek.

Ha nem tetszik, hogy Bukarest az Budapest, nezz ki te is a fejedbol.

2020. jan. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Hogy jön ehhez a bőrszíne? Nyilván ha neki angol az anyanyelve, vagy ha nem is az, de az az egyetlen nyelv amit mindketten beszéltek, akkor angolul kell vele beszélni, mert úgy megérti hogy mit akarsz vele közölni.

Ha pedig annak ellenére hogy fekete, mondjuk itt született Magyarországon és csak magyarul tud, akkor hiába makogsz neki angolul.

Lehet hogy ezen most meg fogsz lepődni, de bőrszíntől függetlenül olyan nyelven kell beszélni az emberekhez, amit megértenek.

2020. jan. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Amilyen nyelven ért.
2020. jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
A szuahéli a legjobb!!
2020. jan. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy és szexelni sem illik néger pasival.
2020. jan. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem szexelek néger pasival, én a magyarokat szeretem akik úgy oráloznak, hogy a csillagokig robbanok!

A négereknek a tévhittel ellentétben teljesen általános méretű a farkuk, nyalni meg az előjáték nam az erősségük!

Ha szexuális kultúra akkor Német, Magyar, Francia, Olasz.

(Tapasztalat)

2020. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kisördög1 ***** válasza:
81%
Dugni már dugtok, de beszélni még nem tudtok? Hogy is van ez?
2020. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
ez 2020 legnagyobb WTF kérdése eddig.
2020. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!