Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Napi 3x maszturbalas normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi 3x maszturbalas normális?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek recskázni, de nem akarom túlzásba vinni. Általában 30-50 percig csinálom magamnak, úgyhogy a korai magömlésre nem kell figyelmeztetnetek.

2020. jan. 7. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rá se ránts! Teljesen normális.
2020. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Az napi 1,5-3 óra akkor. Szerintem rohadt sok. Annyi idő alatt sok hasznos dolgot is lehet csinálni.
2020. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Reggel kb. 20 perc, délután 15 körül, este, lefekves után 30-50. Szóval nem napi 3 órát verem :D
2020. jan. 7. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Jó, én a kérdésben adott időtartamokkal számoltam. Az tényleg sok lett volna. Szerintem rendszeresen napi 3 egyébként is sok, de ha neked jó és nem vonja el nagyon a figyelmedet és idődet másról, akkor csináld ahogy jól esik.
2020. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs punci megteszi az is :D
2020. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
amennyi jol esik kistöki ;)
2020. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért hosszutávon lehet ez káros könnyedén.

Ha nagyon hozzászoksz a kezedhez, kesőbb okozhat merevedési zavart, mert a punci nem szorít annyira, jóval gyengébb inger éri a farkadat, mint amikor a kezeddel csinálod, és lekonyulhatsz menet közben. Lehet nem minden pózban, lehet nem minden csajnál, csak mondjuk a tágabbaknál, de félre vihet. Rossz esetben meg nem csak a tágabbaknál és sok pózban...

Vagy mondjuk a szopást nem élvezed annyira, csak ha nagyon profi a csaj és vadállat módjára csinálja. Én sajnos jártam így. Sokat vertem régen, és volt egy 10 évem, kb 20-tól 30 éves koromig, amikor csak a legnagyobb furulyaművészeknél tudtam elmenni. És belőlük sajnos nincs sok...;) Szerencsére ez már a múlté, de egy időszakra kicsit rányomta a bélyegét.

Szóval én ledumálnálak róla. Meg sok energiát kivesz belőled ez a függőséged. Annyira nem érzed akkor, de szerintem kicsit ellustít. Ha én lennék a pszichológusod, napi 1-et javasolnék és tényleg hosszan elnyújtva :D

2020. jan. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pont nem a korai magömlés jut eszembe a napi 65-85 percet maszturbálással töltő fiúról.

De még az se, hogy túlzásba akarná vinni, hiszen akkor gyakrabban és hosszabb ideig izgatná a péniszét, nem kapkodná el a dolgot röpke félórák alatt.

Talán az felmerül bennem is, hogy esetleg szeret recskázni. Márpedig ha nagyon szereti csinálni, nem olyan sok az a napi három alkalom. :))


Acélbetétes falloszod lehet, és ha ilyen jól bírja - a három magyar igazságon túl - akár egy ráadás is beleférhet. :))

Csak arra figyelj, nehogy esetleg tényleg túlzásba vidd!!!

2020. jan. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok, egyrészt olyan alkarod lesz mint Popeyenek, másrészt kihullik a hajad :)
2020. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!