Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen felületű makk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen felületű makk nagyon taszító a nőknek?

Figyelt kérdés

A makkom felső részét apró kinövések borítják, amely a pénisz lankadt állapotában enyhén érdes felületet képeznek, merevedés alkalmával viszonylag kisimulnak. Mindez egy jól egybefüggő felületen áll fent.

A húgycső körül azonban pont eltűnnek, ott rózsaszínes, pirosas jellegű, kicsit eltér a színe a makk többi részétől.


Mindez nem most jelentkezett, mindig is ilyen volt. Két évvel korábban voltam urológusnál, aki azt mondta, hogy minden rendben van, azóta sem változott semmi, leszámítva talán azt, hogy s húgycső nyílása körüli, fentebb leírt felület lett kiterjedtebb az egyik oldalon, de az is csak minimálisan, és lassan változott.


Továbbá a makk pereme is sötétebb árnyalatú, mint a felületének a többi része (viszont sima, nem borítják kinövések).


Leginkább attól tartok, hogy nem esztétikus, esetleg riasztó is lehet a látványa.


2020. jan. 7. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ezt így nehéz elképzelni, nem tudom milyen lehet.
2020. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 Képet sajátról nem akarok küldeni, hasonlót keresni pedig nincs időm.


A kinövéseket apró dudorokként érdemes elképzelni, ami szimplán bőr színű, kicsit világosabbak, mint maga a makk.

2020. jan. 7. 23:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A makkod peremét borítják? Azok a kinövések majdnem mindenkinek vannak! Ártalmatlanok, nem betegség.
2020. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Nem, a perem az sima, mint írtam a kérdésben, a makk felső részén van csak.
2020. jan. 7. 23:31
 5/9 gublug ***** válasza:

Figyi.

Ha valaki megkedvel, megszeret akkor el fogja fogadni.

2020. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit taszító lenne számomra igen.

L

2020. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarnám látni.
2020. jan. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fujj.
2020. jan. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem durvább lett a leírás, mint a valóság, a lényeg tulajdonképpen annyi, hogy nem teljesen sima, és azonos árnyalatú a bőr. Egyébként teljesen egészséges az orvos szerint is.
2020. jan. 8. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!