Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nőknek ennyire fontos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek ennyire fontos a szex a kapcsolatban, akkor miért kell sokáig húzni?

Figyelt kérdés
Hamarabb le lehetne feküdni, pl. már 1-2. randi után. És ha nem jó, után lehet menni.
2020. jan. 3. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a jellemük sokkal fontosabb. Komolyan had döntsük már el, mikor akarunk bszni...

Menj kvázni.

2020. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem annyira.
2020. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretem előbb megismerni az illetőt mielőtt lefekszem vele, hogy megbizonyosodjak arról, hogy nem csak megakar dugni, hanem komoly kapcsolatot akar.
2020. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem baj az, ha vannak (még) olyan nők, akik nem adják könnyen magukat. Valamilyen szinten ez egy erény, lagalább is az én szemben, de vagyunk még ezzel páran.
2020. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a szex csak akkor jo ha vagyom a pasira es nem akkor mikor o azt mondja h kanos.
2020. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Az a baj, ha nőkön múlna az ember sosem kefélne! Úgy csinálnak, mintha az ő testük egy kincs lenne a férfiéval szemben és egy hatalmas ajándék, amiért cserébe neked a csillagokat is le kell hozni, közben meg az egyenjogúságról megy a hiszti! Hát kérem akkor kezeljük egymást ebben is egyenlőként neked ugyanolyan jó, mint nekem! Mi van akkor nem lesz mindegyik szexből kapcsolat? Egy jó kaland mindkét fél számára kölcsönösen jó üzlet, mégis úgy tekintetek erre, mintha a leghatalmasabb áldozatot hoznátok meg a férfiakért. Túl van értékelve a puncitok picit ;)
2020. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nő húzza sokáig. Az értelmesebbje feléri ésszel, hogy a kapcsolat tartóssága nem azon múlik, hogy vár-e x hónapot a szexszel vagy sem.

Jelenlegi párommal egy kiránduláson ismerkedtünk meg (egy hetes volt), a legvégén kezdeményezett, megbeszéltük, hogy randizunk, a másodikon már az ágyban kötöttünk ki. Szeretem a szexet, kívántam, minek várjak? Ha azért kidob valaki, vagy nem vesz komolyan, mert "túl hamar odaadom magam", akkor azzal nem egyezik az értékrendünk, a gondolkodásunk, tehát baromira nem illunk össze. A szex nem egy ajándék, vagy jutalom, amit a nő ad a férfinek, hanem kölcsönös örömszerzés. Legalábbis nálam...

2020. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó kérem te vagy jelenleg a kivétel, akinek tisztelet! Ez a lenen a normális hozzáállás minden nőtől!
2020. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!